Кушать подано!

“Tas nazītis un dakšiņa jau tādi bija, vai ne? Un Tu no tiem iedvesmojies, vai ne?” Kā tad, kā tad, un tās pērles arī pašas tādas savirpinājās. Bija pliki un metālā vien.

Tā vien prasās tādu lauku sētu, rožu tapetes un gardāko mājas kūku, jo nazītis un dakšiņa vismaz šoreiz ir desertam.

Kas savukārt attiecas uz pērlēm, tad mēs sazināsimies, ja? Nav gluži paredzētas šķīvja dekorēšanai, turklāt, tā vērīgi ieskatoties, ir skaidrs, ka būs krikumu rota.

Visādi citādi – veseli ēduši!

Published by

Kni

Love yourself more

13 thoughts on “Кушать подано!”

 1. Paldies, dāmas!
  Gita – kuru tieši ideju? Ievīstīt tos galus plastikā? Ja tā, tad tas nav nekas jauns :) Man ir jauns, citiem nav jauns, bet no Taviem cepumiem neatteikšos.

 2. Am Am Amazing… nu, katrā ziņā tos galus plastikā ne katrs tā varētu! Ļoti glīti!

 3. Oho, meitene, Tu nespēj nepārsteigt! :)
  Es pirms braukšanas uz Īriju dabūju no vienas meitenes dāvanā Latte krūzi. Trīs dienas meklēju Ventspilī garso karoti, kura būtu paredzēta šai krūzei, bet neatradu. Un, pēkšņi iedomājos vai ko tādu ar tām slaidajām, garajām karotēm arī ir iespējams izvidot (teorētiski un praktiski)?

 4. Elpojam dziļi ;)
  Atbilde Mēnessmeitēnam: uzveidot var, pārtikā lietot nevar. Tas nav materiāls, kuru regulāri aplaizīt, ja tā drīkstu izteikties. (Kas vēl – dzēriens parasti ir karsts, savukārt šādi te apstrādātus galda piederumus mazgā 40 grādos un ar rokām.) Šajā gadījumā ir tikai gali un pārtiku tie neskar, turklāt, tos darinot, veicu kādu triku, kuru nerāda nevienā (!) pamācībā (vismaz neesmu redzējusi un brīnos, ka neesmu), kas liekas šausmīgi dīvaini, jo tak visur ir rakstīts par drošības noteikumiem, kuri paredz, ja kaut ko esi ņēmis no virtuves un izmantojis to plastikošanā, virtuvē tas atpakaļ nonākt nedrīkst.
  Atbilde tātad ir – uzveidot var, lietot nevar.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.