38 minūtes

Man ārkārtīgi nepatīk iet iepirkties, ja jāpērk kāda konkrēta lieta. Tā vairs nav parasta pastaiga pa veikaliem, tās ir medības. Binokļa vietā ir vērīgās acis, ožu aistāj tauste, lai gan Ķīnas produkciju var saost pa gabalu un, jā, bīses vietā ir maks ar limitu. Apmēram tā – ir konkrēts ložu skaits, ar kurām drīkstēs trāpīt pa mērķi, vai vismaz mēģināt trāpīt.

Tā kā medību kolektīvs, kurā es darbojos, ir kūtrs (kāds apgrūtināts, kādam negribas būt par dzinēju, jo bisei nav patronu, kādam citam jātrenē muskuļi citām medībām), šajās medībās devos viena. Pabiju tikai konkrētos medību laukos, lai procesu nepadarītu mokošu. Tas ir tā, kā konkrētā sezonā – ja medamies uz pīlēm, tad pīlēm, ja bukiem, tad bukiem. Medību lauki nebija vienuviet un pa vidu gadījās arī citas medību zonas. Mana spēcīgā mednieces nostāja lika stingri turēties pie izvirzītā mērķa. Kad biju pabijusi jau gandrīz visās mana mērķa medību zonās un bija palikusi vairs tikai viena, iekšā jau vārījās izmisums ar šķipsniņu dusmām. Pēdējais mēģinājums un vēl neviena šāviena.

Bet tad, pie apvāršņa parādījās divi slaidi melni objekti. Izskatījās, ka ložu varētu būt gana un es uzsāku tēmēšanu. Kad no diviem objektiem jau biju izvēlējusies sev tīkamāko, palūdzu paaicināt arī otru sugas brāli. Jā, atskanēja spalgs šāviens un biju trāpījusi tieši mērķī! Kā punkts uz G(abor) =)

Man ir jauni zābaki un rīt varēšu uz darbu doties svārkos elegantā solī un nevis lāčojot kā skolniece. Medību ilgums – 38 minūtes. Gluži vai rekords! Par godu šim notikumam svinu ar Masala Chai. Tas par godu tiem citiem zābaciņiem, kas radīti Indijā, bet iespējams ir vācu =)

foto: seamonstr.se
KLIKŠĶINĀM TE mūzika visam vakaram.

Published by

Kni

Love yourself more

2 thoughts on “38 minūtes”

    1. Alfas mežā. Gunč laipns bija un aizvizināja, neatteica. Citādi jau laikam nebūtu braukusi, staugātu večukos un gaidītu pavasari, bet tagad var paskriet arī pa ziemu. Visu dienu tik silti =)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.