Kad būs pilnmēness?

Sakult vētru ūdens glāzē?
Nekult vētru ūdens glāzē?
Uzpūst no mušas ziloni?
Nepūst no mušas ziloni?
Pateikt, ka karalis ir pliks?
Noklusēt, ka karalis ir pliks?

Kad būs pilnmēness?

Published by

Kni

Love yourself more

7 thoughts on “Kad būs pilnmēness?”

 1. Ja pilnmēnesī atnāks karalis ar mušu ūdensglāzē un teiks-”Kni, es arī gribu sev rōzā ziloni!”- ko Tu viņam atbildēsi?

  1. Tā kā pilnmēness pēc maniem aprēķiniem būs ap Lieldienu laiku, vai mazliettiņ pirms, tad es jautāšu, cik ilgi gatavs gaidīt? Es maijā ņemšu pauzi :D

   Bet vispār tas bija domāts kā? Tā kā nekult vētru, nepūst mušu, bet plastikot klusu, klusu?

 2. Tieši tā, plastikot ziloņus klusu, klusu, jo no mušām pūstie plīst ātri pušu, tāpēc gaidīšu savējo uztapušu, pavasarīgām krāsām pielijušu :)
  Kad ta gaidāma nākamā izsole? Vai pilnmēness naktī?

 3. Joprojām pieturos pie viedokļa, ka vajag uzorganizēt vētru ūdensglāzē :P P.S. Nez, kā būtu, ja iepūstu zilonī – no viņa izlidotu daudzas mazas mušiņas?

  1. Dinu, es nespļaušu lielākajā daļā manu lasītāju krūzītēs. Neviens mani nesapratīs un tik lielu statistiku man nevajag.
   Šajā gadījumā patiesībā es runāju par pavisam citu notikumu, nekā to, ko es Tev teicu pēc Tava twiita. Šis ieraksta jautājums ir par notikumu, kā es vienas dienas laikā no “persona grata” par “persona non grata” un atkal “persona grata” kļuvu. Drauģeļos izteicos un man laikam ar to arī pietika. Tur vismaz var kontrolēt, kurš izlasīs.

   P.S. Zvejniekam paldies par rindas pieteikumu dzejā.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.