Kni virtuve

love yourself more

Abrakadabra – virtuve sakārtojas!

Sākšu ar paldies par to, ka sūtat vēstules un epastus, kuros saiņojat “paldies” un citus siltus vārdus, lai izteiktu to, kas jums virtuvē tik ļoti tīk, ka joprojām turpināt nākt.
Tad, lūk, lai vairotu jūsu labsajūtu un prieku, esmu sakārtojusi dažas lietas, kuras uz kādu brīdi tehnisku iemeslu dēļ nedarbojās.
Pirmkārt, ir atgriezusies blogrinda labajā pusē (jā, jā, tur mazliet zemāk). Pagaidām tikai daži, jo vakardien vakarā bija tā diena, kad “Titānikam uz pilnu skanot, datora ekrānam ar pilno spilgtumu” tika mirināta baterija un epasts, kurš tiek nosūtīts ar lidmašīnu (ābolainie sapratīs), bija pēdējais, kas datorā noskanēja. Aizkari aizvērās un iestājās tumsa, dāvājot man papildus divas stundas miega. Savāda sajūta darba dienas rītā būs možai.
>>Izskatās, ka šis tas tomēr negrib strādāt un Signi un Bumbieri ar visām piezīmēm nācās noņemt, lai lapa vispār atvērtos vaļā. Gan jau ar laiku. Ar laiku.

Otrkārt, labajā malā esmu jums uzzīmējusi radio, uz kura klikšķinot (pakutini ziloni, ieslēdz radio), jūs nonāksiet radio ar labāko skaņu, proti, dziesmām, kuras visas dienas garumā liks jums dejot un darbiem labāk veikties. Runā, ka šīs mūzikas pavadībā gatavotās vakariņas īpaši labi garšo.

Treškārt, manuprāt, karstās tējas un kafijas pieraksts jau kādu laiku darbojas, tāpēc, ja savā epastā vēlaties kvalitatīvu un regulāru spamu, lūgtum izmantot iespēju!

Ceturtkārt, sadaļā “Atvilktnes” esmu mēģinājusi veiksmīgāk sakārtot lietas (darba vēl daudz) un, ja nu kādu mazāk interesē pļāpas, bet vairāk darbi, tad atvilktne “Sloņ un darbi” ir īstā, ar kuras palīdzību nonākt tikai un vienīgi pie padarītā. Vēl neesmu izdomājusi tieši kā, bet ar laiku ir doma atvilktņu skaitu samazināt, lai jums būtu ērtāka to virināšana.

Piektkārt atliek vien novēlēt košu piektdienu un siltas brīvdienas!

P.S. Pilnam priekam un kosmētiskā remonta noslēgumam – jauna augšiņa!

Atvilktne: Kni.pūš.taurē
 • Liga saka:

  Sveika.
  Es gribeeju zinaat, vai ir kaada iespeeja dabuut Neaizmirstuli ieksh gredzena un auskariem?

  18/05/2012 at 12:08
  • Kni saka:

   Līga, atbildi meklē epastā.

   18/05/2012 at 18:37
 • m-ja saka:

  Paldies par kosmētisko remontu un mājīguma uzturēšanu, es nākšu te vēl. Un vēl.

  18/05/2012 at 15:49
 • Elīna saka:

  Paldies par radio. Mans muzikālais atklājums. Šodien tiešām darbi raitāk sokas uz priekšu. :)

  18/05/2012 at 18:45
 • Churkstinja saka:

  Un dille ar uzziedējusi :)

  18/05/2012 at 20:19

Leave a Reply