Aplokšņu stāsti turpinās

Kā kādam no jums iesmēju, es jau vairs nevaru vienkārši ielikt ziloni parastā aploksnē un nosūtīt tur, kur jānosūta. Visi, kas putna piena saēdušies, to varētu arī nesaprast. Kā, nav zīmējuma?

Ceru, ka jums ir siltas un labas brīvdienas!

Published by

Kni

Love yourself more

2 thoughts on “Aplokšņu stāsti turpinās”

  1. Siltas gan, vismaz man! Dzīvoklis silts un sirds arī tiek sildīta un vēl arī dvēseli un ķermeni sasildījis lētais veikala vīns, kurš izrādījās ir gardāks par dārgo vīnu, kuru nopirkām šodien.

    Labas, jo beidzot sirdī valda prieks par dzīvi. Dzīve ir skaista. Un ir jāprot arī dzīvot skaisti, pat tad, ja līdzekļi ir ierobežoti! :)

    Pacelšu pēdējo šīvakara glāzi par to, lai ikvienai Kni virtuves tējotājai apkārt ir tikai skaistas lietas, un vienmēr viņām blakus ir skiasti cilvēki, un ne tikai izskatā skaisti, bet dvēseliski skaisti! Un lai ikviens, kurš ir Jums blakus, meitenes, pret Jums skaisti izturētos! Nevis labi, jo katram ir citādas domas par to, kas ir labs, bet kas nē, bet tiešām izturētos skaisti. :) Un, atcerāties, Jūs esat skaistas, pat tad, kad neesat uzkrāsojušās!

    Lai Tev skaisti iesākās nedēļa, Kni. Un arī Kni Virtuves lasītājām novēlu to pašu!

    1. Šo laikam tautā sauc par “drunk comment” :) Paldies, Mēnessmeitēn! Vienu gan Tu aizmirsi, par lasītājiem. Viņu gan nav daudz, bet tie, kas ir, ir novērtējami.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.