Kni virtuve

love yourself more

Ārpus kastes

Mēs sēdējām pie galdiņa, apbrīnojām viena otras darbus, un tad kāda cita gāja garām, uzmetot veiklu skatienu uz galda: “To kastīti nevajag likt uz galda. Es zinu, kam tā domāta.”

Atkāpe.
Vienmēr aizdomājos, ja cilvēki zinātu vai vismaz nojaustu, ka viņu pateikto izmantošu virtuves ieraksta uztapināšanai, vai viņi runātu mazāk? Vai arī viņi beidzot aizdomātos par to, ko pasaka?

Metāla kastīte, kuru nedrīkstēja likt uz galda.

Metāla kastīte, kuru nedrīkstēja likt uz galda.

Tā bija un joprojām ir parasta metāla kastīte, kuru rotāja sarkanlūpu sieviete. Jā, man to iedeva drogās ar norādi, ka tā lietojama higiēnas preču delikātākai uzglabāšanai somā. Tā ir viņu norāde. Bez šīs norādes tā ir vienkārša metāla kastīte, kura uz pilnīgi neko nepretendē. Atgriežoties pie pirmās rindkopas, man neviļus prātā iešāvās atbilde, kuru noklusēju. Tā kastīte nav vis domāta tam, kam drogu darbinieki vai mārketinga skuķi paredzējuši, tā ir parasta metāla kastīte ar glītas sievietes attēlu, turklāt, man nezināmā sieviete nevis zina, kam tā domāta, bet gan pieņēmusi par faktu, ka tā ir domāta tam, kam kāda drogu meitene ierādījusi. Tas, ka es tajā ielieku ziloņus vai kādu citu sīkumu, saucas par metāla kārbiņas pielāgošanu savām vajadzībām, precīzāk, domāšanu ārpus kastes. Sava viedokļa paušanu, nevis vienas patiesības pieņemšanu, kas turklāt ir izdomāta.

Lietas ir tikai lietas, kamēr mēs neizdomājam tām piešķirt īpašu nozīmi vai piedēvēt kādas pārdabiskas spējas. Atļaujieties domāt ārpus kastes. Jūsu dzīve kļūs krāsaināka. Pielāgojiet lietas sev, nevis pielāgojieties lietām.

Lai koša nedēļas nogale!

P.S. Un pasveiciniet no manis vīnu. Jā, tas arī ārpus kastes, jo halloween nav tas pats kas hello, vīns!

Atvilktne: Kni.stāsts
 • Čurkstiņa saka:

  Šitā man divus gadus atpakaļ uz ielas viena muļķe kaunināja- tik liels puika, bet knupīti sūkā. Toreiz neko viņai nepateicu, tik nodomāju pie sevis, vai maz tā bāba nojauš, ka mans divgadīgais puika ir diktam nervozs bērns un knupis ir kā atbalsts?
  Ak, šie pārgudrie cilvēki, kas visu zin labāk.
  Labi vien ir, ka tai sievietei neko nepateici, lai dzīvo savā muļķīgajā pasaulē.

  31/10/2014 at 11:10
 • Laura saka:

  Piekrītu par kastīti!Un starp citu, drogu ieteiktais pielietojums ne visiem izmēriem ir atbilstošs, es pat teiktu, ka tādā neerti glabāt :D :D

  31/10/2014 at 11:50
 • turbooferret saka:

  Vispirms nodomāju, ka tā dāma pārskatīusies “Degpunktā”. Zini kā, daži līdzīgās kastītēs mēdz uzglabāt narkotikas. Var būt viņai ir rentgenredze un kaut kas pret ziloņiem? Nekad nevar zināt :)

  31/10/2014 at 13:34
 • Tin_Liva saka:

  o, es, izrādās, neeju uz drogām… līdz ar to šāda imprinta kastītei nebija. tālāk par konfektēm un cigarillām parasti neaizdomājos. kastītes vienmēr ir tāda lieta, kurā burvīgi var kaut ko ielikt. un izņemt. un ielikt… galvenais lai ieiet un iznāk.

  31/10/2014 at 15:18
 • Kni saka:

  Man jau ir baigās aizdomas, ka Drogas to pašas izdomāja, sak, ienācās kastītes gandrīz nahaļavu, padalīsim. Tas tā saucamais mārketinga triks, proti, sīkums, bet patīkami. Ļoti ērta kastītē dajebkam.

  31/10/2014 at 18:01
 • Loveley (@Sidraba) saka:

  Kas tieši pasaulē notiek, kad kāds uzliek nelietotus tamponus uz galda? Ķīnā sākas zemestrīce? Nervos vājākie ķer pie sirds un ģībst? Albinwonderland šajā video jautājumu apskata: http://youtu.be/A1NZOwvavk8

  04/11/2014 at 10:27
  • Kni saka:

   Pusi dienas domāju, ko tādu uzrakstīt, lai nepielietu ugunij eļļu. Zin kā, tagad visi mazliet pilnmēness skarti, jūtīgie vēl jūtīgāki, satrauktie vēl satrauktāki.
   Un tad es domāju, kāpēc Tu tik ļoti par tiem tamponiem, ja tā patiesībā bija pati nesvarīgākā detaļa. Nesvarīgākais visā tekstā, turklāt tamponus uz galda neviens nelika, tikai kastīti. Turklāt to faktu tikai pieminēju tāpēc, lai tiktu pie aicinājuma domāt ārpus kastes. Jocīgi.

   Zemestrīce noteikti nekur nesākas, ar nerviem arī viss daudz maz un ģībt neviens netaisās, bet video lieks. Atbaidoša tā meitene. Piedod.

   04/11/2014 at 17:56

Leave a Reply