Asistents

Mēs izjaucām rakstu. To rakstu, par kuru teicu nekad vairs. Pēc tam, kad bija apspriestas visas kļūdas, visas metodes, kā vajadzētu darīt un kāpēc sanāca tā, kā sanāca. Mēs izjaucām rakstu, pārvēršot to svītrās.

Tā kā skoloties neviens nepieteicās un manu brīvlaiku izmantot nevēlējās, es pieņēmu “darbā” asistentu. Manuprāt, mums kopā sanāca tīri tā neko.

“Tu pieliec viņam ausi!” “Bet viņa burvība ir tajā viegli apskrubinātajā dibengalā.” “Bet visiem uz to nav jāskatās, pat tad, ja tas ir skaists.” Vēl tagad brīnos, kā no melniem, bēšīgiem un zeltainiem toņiem var rasties zilganas nokrāsas svītra. Nesaprotu. Maģija.
“Nē, neliec vertikāli. Šo vajag horizontāli.” “Bet tur tāds ieskrambāts..” “Bet ļoti labi.” Un tā mums atkal bija grūti vienoties, bet vienojāmies. Tiesa gan, mēs nevienojāmies par tiem adatiņpunktiem. Tos es.
“Šos tam horizontālajam.” “Bet te nesanāks vienādi.” “Ļoti labi.” Mazauskari.

Šie zeltainie ziloņi labprāt nesīs Tev gaismu. Zivju kustības sistēma jau ierastā. Ja panāksies zilonim pretim, tad seši delfīni. Ja gribēsi, lai zilonis pretim nāk Tev – septiņi. Mazauskari saņemami vai nu kopā, vai arī bez ziloņa. Trīs delfīni.

Lai silti!

Published by

Kni

Love yourself more

12 thoughts on “Asistents”

  1. Asistentu aizsardzības programma paredz, ka viņu vārdi netiek izpausti :D Turklāt nebūtu smuki izmantot asistenta vārdu mārketinga nolūkos :D

 1. Auskari dieviigi, tie adatpunktinji man patiik vislabaak, tie rada taadu kaa shuunakmens momentu, kad atceros atk beerniibu, kad dabuuju kaut kaadu gaazbetona lausku un ar to ziimeeju uz ielas.

  1. Paldies! Jā, tas bija gāzbetona gabals, ar ko zīmējām. Man ar patika tā struktūra.

 2. Kni! Vai tiešām man šodien veiksies???!! Vēlos ausaini, ceļu roku, kāpju uz galda…. kas vēl bija jādara?

 3. Elīnai un TinceiBillei arī paldies. Tagad man jānokaunās, jo tā ideja par ausi nebija gluži mana un es vēl spītējos pret.
  Vienīgi man ir tik žēl, ka, ņemot vērā to tumsas faktu un mākslīgo apgaismojumu, nespēju parādīt jums, cik šie “lopiņi” skaisti mirdz.

 4. Manā aizbildniecībā ir viens brīnums ar šo mirdzuma efektu, priecājos, ka būs vēl. Info tiem, kas baidās no mirdzuma…šamais ir dikti delikāts un maigs :)

 5. Es Kni celju roku uz gaazbetona auskarinjiem :) Suutiit uz LV maajaam :) Ja veel neviena veel nav pieteikusies!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.