Atbrīvojot vietu

Mans pēdējā laika joks ir par to, ka nekas tā neuzlabo omu kā jaunas veļas iegāde, braunijs un karameļu radziņš. Tieši sievietēm raksturīgi spontāni pirkumi. Pirkumi, kas vēlāk teju vai jautā, nu kāpēc Tu mani iegādāji, kāpēc Tu man vienkārši nepagāji garām?
Pēdējo divu gadu laikā šādu pirkumu manā ikdienā ir arvien mazāk un cīņā “gribu/vai vajag?” uzvar “vai vajag?”, kas rezultējas ar atbildi, ka nevajag gan.

Īsāk sakot, mazāk runu, vairāk darbības un manī ir vēlme tik vaļā no trīs lietām.
Pirmā ir Skunk Funk kleita, kas iziešanu piedzīvojusi vien trīs reizes. Haki zaļā kleita ir ar pagarinātu aizmugures daļu, kas arī ir, manuprāt, šī apģērba gabala knifs. Spiedpogu aizdare un divas kabatas, kuras izmantot brīžos, kad īsti nezini, kur likt rokas. Kleita labi valkāsies gan vasaras izskaņā, gan arī rudenī, jo tīri ērti zem tās var pavilkt trikotāžas krekliņu.
Kāpēc es pati ne? Mēs nesadraudzējāmies un mūsu sajūtu ķīmija tā arī neradās. Kleitas iegāde drīzāk bija “gribu”, nevis “vajag” lēmums.
Izmērs: 36
Cena: 5 Ls

Otrais apģērba gabals ir Montonā pagājušajā vasarā iegādāts krekliņš, kurš ne reizi tā arī nav bijis tautās. Pielaikots mājās, ārpus tās arī nav ticis un jau gadu guļ skapī.
Krekliņa priekšpusi veido caurspīdīga, it kā otra krekliņa imitācija. No aizmugures krekliņš ir kā krekliņš. I nepateiksi, ka tam priekšpusē šādi pārsteigumi.
Izmērs: S (36)
Cena: 5 Ls

Visu šo plejādi noslēgšu ar Promod melnbaltu kleitu, kas man tīri labi patīk, taču rada nepareizu priekšstatu par manu vecumu. Pēc bērneļa es izskatos, lai cik tas jautri arī neizklausītos. Lieliski derēs kādai jaunākai jaunkundzei nekā esmu es. Tautās bijusi ne vairāk kā divas reizes. Vīrieši noteikti brīnās, kāda vella pēc sievietes pērk lietas, kuras viņas nevalkā. Es arī brīnos, ne tikai jūs :D
Izmērs: 36
Cena: 5 Ls

Par visām cenām var kaulēties, izmēriem gan ne :D

Published by

Kni

Love yourself more

22 thoughts on “Atbrīvojot vietu”

 1. Ai ai, cik jauka tā melnbaltā! Žēl, ka ar mani iekšā viņa pazaudētu vīļu diegus un rāvējslēdzēju :(

 2. Es arī metu acis uz to balto krekliņu, bet jau tagad saprotu, ka problēma tā pati, kas vienmēr….. latviski sakot pupi pa lielu :D
  Es varētu ielikt sludinājumu, ka pārdodu pupus, izmērs 70 D, cena Ls 5 :D :D :D

  1. Ak, dies, Liene :D
   Nevis pupi, t.i., krūtis par lielu, bet kleita par mazu.
   Jāiegādā sava izmēra apģērbs, tad nekas nav ne par mazu, ne lielu =)

 3. o, šitas dikti sāpēja :D
  labi, labi gudrīte, man ir 36, bet pupus nav kur likt, bet ja ņem 38, tad pleci nevietā vai jāpaliek stāvoklī, lai ap vidu būtu ok!

  1. Ej, ratā! Man ir 37. izmērs biksēm.. zini tādu? Nav tāda :D Tāpēc es gandrīz vienmēr esmu svārkos.
   Mīli savas krūtis un beidz runāt par tām tādas riebeklības. Es saprotu, ka grūti apģērbties, bet Vasaiļjevs Tevi izlamātu par šitādām runām. :D

    1. Nevis biksēs, bet džinsos! Džinsi nav bikses! =P
     Un Tincijas neko nesaka par tām brūnajām, vecajām biksēm, kurās es ierados uz pusdienām. Kuš! :D
     PIe juristiem uz pusdienām džinsos iet nedrīkst :D

 4. Ha, iedotu Tev panēsēt manu izmēru…. bet nav jau tik traki, 30 gadu laikā esmu paspējusi pierast :D tas man tāds mirkļa vājums uznāca :P
  37 izmēra bikes varētu būt apmēram tas pats, kas 36 izmēra blūzīte 70 D īpašniecei! Pārliecināji :D :D :D

  1. Vienu reizi esmu piedzīvojusi 37. izmēru. Mango džinsi un viss.
   Varbūt tā ir labāk. Svārki taču ir feina padarīšana.

 5. Tincijs gribēja zaļo kleitu.. ja nu Murr jaunkundzei neder. Es tā cerēju, ka pagūšu pirmā, bet nu nekā. Aizgulējos :)

  1. Kad es būšu atpakaļ, piespēlēšu Tev kādu citu. Melnbaltu, derēs darbam & Co.
   Manuprāt, ļoti glīta kleita, vilkta trīs reizes, bet pēc katras no tām esmu sev nosolījusies, ka nekad vairs nevilkšu. Lai kā patiktu, tomēr vienmēr jūtu diskomfortu.

  2. Tincī, Murr varētu atrast kādu kleitu savā skapī varbūt, ko uzģērbt Tincī augumam ;) mērīsim, redzēsim

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.