Kni virtuve

love yourself more

Attieksmes jautājums

Kāds teica, esot auksts, nodomāju ap pusdienas laiku, kad vējam plivinot svārkus un spraucoties gar blūzes neaizpogāto daļu, ar velosipēdu braucu promenādes virzienā. Cik patīkams, cik atsvaidzinošs – bija mans laikapstākļu raksturojums. Mana Silva saka, vasara esot attieksmes jautājums. Tieši tas noskanēja galvā, kad, tikusi līdz promenādei, uz ādas sajutu lietus lāses. Var gausties, bet var arī nopirkt ķiršus un braukt mājās, lai skaisti palasītu dīvānā. Palasītu grāmatu un palasītu ķiršus no šķīvja.

Tā gaušanās par it kā neizdevušos vasaru ir mazliet smieklīga. Tas ir kā apliecinājums laimes realizēšanas īpašo apstākļu gaidīšanai. Kad būs tā, tad es noteikti.. Kā tad, kuru jūs te mānat? Var saskumt, ieraugot rudenīgas puķes tirgū, bet var tās nest mājās un vairot prieku, katru reizi noraugoties uz kārtējā ziediņa atvēršanos. Arī tas ir attieksmes jautājums.

Var bažīgi lūkoties debesīs, bet var priecāties par to dažādību. Arī tas ir attieksmes jautājums.

Ir ļoti viegli būt starojošam saulainās dienās, bet jūs pamēģiniet arī citās!

Arī tas ir attieksmes un izvēles jautājums.

To, cik krāsaina un izdevusies būs jūsu vasara, noteiksiet jūs paši, nevis gaisa temperatūra aiz loga.

Mīļie, jo tas ir attieksmes jautājums.

Košu nedēļu!

Atvilktne: Kni.stāsts
 • smartbsolutions saka:

  Paldies! Merci! Dank u! Tik skaisti un ilustratīvi burvīgi pateici tieši to, kas bija jādzird šorīt pie rīta kafijas, plānojot, kas tad jāliek ceļasomā :) Tātad džinsiem – nē, tikai baltas linu bikses un kleitas, vai ne? Vēlot visiem virtuves viesiem un Tev burvīgu vasaru ar pareizo attieksmi :)

  27/07/2015 at 08:30
  • Kni saka:

   Es gan paņemtu arī kaut ko siltu, kādu vējjaku un tā, kaut ko praktisku arī, lai gan linu bikses ir skaisti, citādi būs kā man šorīt. Joprojām nesaprotu, kāpēc nepaņēmu jaku. Nosalu, tagad sāp galva un sajūta kā uz temperatūru. Visādi citādi, bon voyage! Rīga Tevi jau gaida!

   27/07/2015 at 18:16
 • Sanita saka:

  Un šim es piekrītu jo ļoti ;)

  28/07/2015 at 07:56

Leave a Reply