Ausštellungs

Pieņemsim, ka šodien ir tā diena, precīzāk vakars, kad pa ceļam uz mājām no darba jums būtu jāieskrien vēl kaut kur. Kādā vietā, kur ir bezmaksas limonāde (reibinoša vai veldzējoša), kūkas un sāļa maizīte. Pie ieejas jums tiktu iedalīta lupa, lai vienā mirklī jūs pārvērstu par pētnieku, jo pie sienas uz audekliem būtu sarindojušies ziloņi.

Bet tagad realitāte.
Kad kaut ko negribas darīt, vienmēr meklēju visādas citādas lietas. Iesāktas un nepabeigtas. Tieši tāpēc vakardien ņēmu rokās zibenīgo līmi, kas lipināja pie audekliņiem ne tikai diženos, bet centās arī salipināt manus pirkstus. Drebošām rokām, trīcošu sirdi un sajūtu, ka tik nesanāk kā vienmēr, proti, šķībi, rindoju puikas uz audekliem. Pēc katra sagatavotā audekla atviegloti nopūtos un gatavojos nākamajam.

Laipni lūgti manā Diženo izstādē!
Ceru, ka kādu dienu tā varēšu jūs uzrunāt nevis virtuālajā virtuvē, bet gan kādās gaišās, mājīgās telpās.
Priekā!

Lai palielinātu bildi un vēlreiz puikas skatītu tuvāk, klikšķiniet uz bildes.

Published by

Kni

Love yourself more

13 thoughts on “Ausštellungs”

  1. Kurš braukā uz āmrikām un neved Knipsijam ābolus, ziloni nedabū :P Draudziņ, šitie visi ir jau kāda īpašumā, bet gan jau mēs varam izdomāt kaut ko citu no Hundertwassera kunga.

 1. Mēs braucām ar čupu tehnikas, man bija bail no robežsargiem… Knibulī piedod! :(

  Man šie ļoti patīk! Kaut kas no Barselonas Gaudi :)

  1. Neko nezinu, Tu tagad esi melnajā sarakstā :D
   Labi, atslābsti. Kā saka mans lielais boss – beidz taisnoties.
   Ko nevar viena Ozola, var cita. Bet par sarakstu Tev tagad jāsamierinās :D :D :D

  1. =) Redz, ar mani otrādi. No manas sirds ir katrā no viņiem pa druskai. Es kā ziloņmammīte milu viņus visus.

 2. es noskatījos filmu par ziloņiem, es nezināju, ka ziloņi ir tik fantastiski dzīvnieki. Ierunājis filmu bija Morgans Frīmens, ja nemaldos saucas – Born to be wild. Puse filmas ir par pērtiķiem, otra par zilonīšiem :)))

 3. jeee, izstāde! :))) es tik varu vēlreiz paust sajūsmu par šo projektu! kolosāla ideja un brīnišķīgs rezultāts!

 4. Dienas aizsteidzas pārāk ātri, ka nepaspēju projekta gaitā padalīties ar savu prieku, tāpēc to daru šajā virtuālajā Diženo izstādē un pasniedzu Tev virtuālo ziediņu šajā sakarā. Un man patiešām gribas paņemt lupu un šos individuālistus aplūkot tuvāk, samīļot un parunāties ar viņiem.

  1. Paldies par ziediem, lai arī virtuāliem. Tūlīt salikšu ziloņpuikas kastē, apsiešu lentu un gaidīšu, kad tie dosies uz jaunajām mājām.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.