Bērnības garša #4

Biju vēl sīkaļa.
Kaut kur klīda runas, ka, iestājoties svētdienas skolā, var tikt pie labumiem, proti, pie gumijas lācīšiem. Jūs jau varat smieties, bet man tā likās paradīze, jo ko gan pēcpadomijas laika bērnam varētu gribēties, ja ne nepieejamu importu. Tā vien šķiet, ka visas bērnības garšas īpašas padara fakts, ka tās bija tik grūti pieejamas, savukārt tagad tās ir īpašas, jo tās vairs nav pieejamas.

Loģiski, ka gumijas lācīšus, kuri dara laimīgus bērnus un arī pieaugušos (Haribo macht Kinder froh und Erwachsene ebenso), var nopirkt teju vai jebkurā bodē un šodien tā vairs nav nekāda ekstra. Tas nav nekas īpašs, taču, kā tāds Ievas turēts aizliegtais auglis, tas mani ievilināja svētdienas skolā. Viss tikai lāču dēļ. Salts aprēķins. Tieši tāds pats rezultāts, jo tieši tajā gadā lācīšu pieejamība beidzās, un man bija jāsamierinās ar spilgti oranžu kladi, kurā ieskrāpēt baušļus. Viss. Pievilts bērns. Tā arī lācīšus nenogaršoju, savukārt šodien.. šodien es ar tiem taisu komiksus, bildītes un pacienāju tos, kuriem lači garšo vairāk kā man.
Viss mans ziņojums jums ieslēpts bildītēs.

Lai gaiši!

Published by

Kni

Love yourself more

3 thoughts on “Bērnības garša #4”

  1. Es arī biju to bērnu grupā, kuriem radi Amerikā, tādēļ man netika Haribo lācīši, bet nesūdzos, jo biju kā tā tava sliktā draudzene, kurai hubba bubba un vēl visādi krāsaini našķi mājās bija. Nebija gan arī nekāda patvaļa, mamma parasti turēja tos “aiz atslēgas” un izdalīja pa porcijām, ha ha :)
    Jauku tev ar zivju ceturtdienu! :)

  2. Izskatās, kā man ceturtdienas ir katru dienu šonedēļ :D (es par tām zivīm…) ;)
    Lai arī tev jauka šī diena, Kni… :)

    P.S. – gumijas lācīšus es nobaudīju laikam ceturtajā klasē, vietējā puķu veikalā tos pārdeva pa vienam… Cik atceros par mazajiem lācīšiem bija jāmaksā 2 santīmi/gb , bet, par lielajiem (visādī ķiņķēziņi bija) no 3-10 santīmiem. :) Man tad un joprojām garšo visvairāk tieši gumijas ķirsīši! :)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.