9 thoughts on “Bez nosaukuma”

 1. Sveikas tējotājiem!
  Tikko atjaunoju taisāmo lietu listi. Redz, tā varētu būt viena jauka ziņa =)

 2. varbūt izklausīsies smieklīgi, bet…
  es tomēr tāpat katru dienu atveru tavu blogu, lai paskatītos, vai tu tomēr kaut ko neraskti. :)

  tas man tāds rituāls iegājies… tu jau redzēji. :D

 3. starpcitu, piesienoties pie vārdiem pāris ir divi. tātad divas dienas te vajadzēja būt klusumam. Bet nu vismaz ir komentāri, ko palasīt :D
  jo arī es ienāku ar cerību, ka nu būs taču beidzot kkas
  Runā brīvi! :D

 4. Pāris dienas varētu arī interpretēt kā visas tās, kuras sadalāmas pāros :D
  Citādi ir tā, ka nav īsti iekšā rakstāmais, kā arī biju krietni vien sakreņķējusies par kādu lietu, kas nemaz nav lieta, līdz ar to šādos gadījumos, manuprāt, labākais veids ir klusēšana, lai pavisam elementāri nomierinātos.

  Citādi visā šajā laikā top arī temati, par ko izteikties.
  Pabiju uz “Otello” JRT.. mēģināšu par to uzrastīt, jo neviena izrāde iekš JRT mani vēl tik ļoti nebija garlaikojusi un teikšu atklāti, no noguruma un miega bada, es atļāvos uz pāris minūtēm aizvērt acis. Pirmajā cēlienā bija ļoti daudz iespēju, kad pažāvāties, bet par to plašāk citu dienu.

  Tad vēl ir tā, ka šobrīd mūsmājās ir viesis, kā rezultātā vakardien bija ballēšanās, šodien kino.. un ēst gatavošanas. Īsāk sakot – jau sapņoju par mirkli, kad varēšu visu laiku veltīt tikai sev. Bet es nesūdzos, ir interesanti. Šajā sakarā varētu rakstīt manus novērojumus par vīriešu uzvedību bārā/klubā. Ak, un šajā sakarā nekas nav mainījies. Sieviešu daudzuma pārākums Rīgā ir tik izteikts. Vēderu turēdama no smiekliem, vakardien skatījos, kā viens no puišiem sagatavo flirta augsni, bet otrs pabeidz un trakākais – meitene neiebilst, ka šo tā “apstrādā” divi. Jā, un Egons vakardien bija formā! Tagad tikai atlliek sagaidīt, kad visu šito salikšu normālā tekstā :D

 5. ..par pāris dienām tev taisnība – es tik centos interpretēt an vēlamā virzienā :D

  ..un par tematiem, nu tu zini.. Mēs jau gaidam…. ;)

  1. Būs labi, es saņemšos, taču vienu gan varu par šodienu teikt – tā Rīga ir traki skaista. Man šķiet, izrādot viesim dostopremičāķeļnosķi, es tā kā beidzot pamanīju, cik tomēr tā man pat patīk. Šķiet, Antonijas & Co ielas rajonā pavadījām vairāk kā stundu un tās ēkas.. tās ēkas mani apbūra jau iepriekš, taču skatoties viesa bildes.. JOPT! Tā tik bija ekskursija!
   Klau, ja jums sanāk laiks, aizcilpojiet līdz jaunā iepirkšanās centra jumtam. Tas tik ir viens varen skaists skats!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.