Kni virtuve

love yourself more

Binārais kods

Dažkārt nesaprotu, vai jūs esat par mani ārkārtīgi labās domās, precīzāk, par manām spējām, vai arī vienkārši psihi. Dažkārt liekas, ka no katra pa druskai.

Tas brīdis, kad saņēmu epastu ar lūgumu uztaisīt binārā koda kaķi, bija tāds “ko lūdzu?” mirklis, vēl jo vairāk, apskatot epastam pievienoto norādi iedvesmai un labākai strādāšanai, aizvēru epastu ciet.
No vēlmes izteikšanas brīža līdz realizācijai pagāja pēdējam gadam netipiski ilgs laiks. Pie domas par rakstu atgriezos atkal un atkal, taču līdz galam izdomāt, kas būtu darāms, tā arī nevarēju līdz šai nedēļas nogalei. Izveidoju pamatnīti un, jā.. izveidoju katru ciparu atsevišķi, liekot tos vienu otram blakus. Process bija sācies un ar to pietika.

Sākotnēji binārā koda raksts bija tikai iedobes no tekstūrplāksnes, taču, veicot pāris izmēģinājumus, tika izlemts iedobes aizpildīt, bet aizpildīt tā, ka neliels reljefs tomēr saglabātos.

Tas atvieglojums, ar kādu beidzot no neskaitāmi pārrakstīta teksta no vienas lapiņas uz otru (rinda), var izsvītrot paveikto uzdevumu, ir neaprakstāms.

Maija, paldies par pacietību!

Lai silti un saulaini!

Atvilktne: Sloņ un darbi
 • Gicha saka:

  Njā… Un ko vēl Tu varētu izdarīt? Vai Tev nevajadzētu sevi un savus darinājumus (galvenokārt to tehniku) atrādīt plašakai publikai?

  09/07/2013 at 10:48
  • Kni saka:

   Tehnika jau pēc būtības nav nekas īpašs. Arī citi mēdz taisīt tekstūrplates, ja nav kur nopirkt to, ko vajag, turklāt daudz biežāk nekā es. ;)

   10/07/2013 at 07:25
 • m-ja saka:

  Paldies, Kni, šorīt dejoju no prieka! Rezultāts man tik ļoti patīk, ka noteikti bija vērts gaidīt.
  To, ka palūdzu neiespējamo, iepriekš neapzinājos. Tagad par Tavām prasmēm esmu vēl augstākās domās.:) Un vienlaikus esmu gatava, ka kādreiz varētu saņemt arī “Nē”, ja nu ienāks prātā palūgt vēl kaut ko līdzvērtīgi psihu.
  Bet binārais kods materializējies kaķī šķiet tik skaists, filigrāns izpildījums. Paldies!

  09/07/2013 at 11:03
  • Kni saka:

   Es jau biju domājusi teikt nē, bet pateikt nē pirms pamēģināšanas, laikam nav laba maniere. Paldies arī Tev!

   10/07/2013 at 07:26

Leave a Reply