Ceļā uz jaunām tapetēm

”Indziņ, šī tīrīšanas mānija pāriet. Pāries arī tā Tava vēlme visu salabot, izlabot un puse no plāniem izčabēs tajā mirklī, kad sapratīsi, Tev to nemaz nevajag.”
Šādi te man teica kāds draugs, kad pārcēlos uz dzīvi Avotielas rezidencē. Pirmās dienas to vien darīju, kā tīrīju un berzu. Notīrīju logus, negaidot spodrības mēnesi pavasarī, iztīrīju katru kaktu, kuru uzskatīju par netīru un veicu visus iespējamos uzlabojumus, lai dzīvi jaunajā vietā padarītu vairāk nekā patīkamu.
Esmu atgriezusies tajā posmā, kuru varētu apzīmēt – jauna slota tīri slauka – un atkal nodarbojos ar tīrīšanas darbiem, kaļu plānus sienu nokrāsošanai un paklāja seguma nomaiņai. Lai gaismas vairāk un pavasaris priecīgāks.

Gadu esmu noslēgusi ar milzīgu plus zīmi un pat mazlietiņ lepojos ar sevi, ka beidzot panācu vienu soli pretim sev un tam, lai justos labāk. Pati nu tīra, māja tīra – esmu gatava jaunajam dzīves posmam.

Tā kā šajās dienās esmu to vien darījusi,kā skatījusies kino (Black Swan – iesaku, taču kādam attēlotā tieksme pēc perfekcionisma var ļoti trāpīt tieši sirdī, savukārt kādam tā var likties slima.. bet ir jāredz!; You Will Meet A Tall Dark Stranger – netērējiet laiku.. ja tomēr gribas tērēt laiku, tad vismaz atrodiet veidus, kā netērēt par skatīšanos naudu; Coffee and Cigarettes – O, jā! Kur es biju agrāk? Im Juli – ir vācu valodas zināšanas? Gribas vieglu filmu? Te būs!
Savukārt šim vakaram – Everything Is Illuminated.

P.S. Google eksperiments. Ja google meklētāja lodziņā tekstu sāk ar “the..”, tad pirmais, kas parādās ir pirātu līcis :D Pirātu līcī vakardien biju pirmo reizi mūžā! Vai nav smieklīgi? Man sirmi mati ātrāk parādījās, nekā es līdz šim aizkļuvu. Kaimiņienes mazais brālis jau iesmēja.

Published by

Kni

Love yourself more

2 thoughts on “Ceļā uz jaunām tapetēm”

  1. 1.Tīrīšanas mānija nepāriet. Bet jā, jaunā vietā tā parādās ar divkāršu sparu.
    2.Apsveiciens ar lielo plusu! :)

  2. ak tad Black Swan beidzot ir parādījies internāta ārēs? es ļoti gaidīju.. un vēl es gaidu Pī dzīves ekranizējumu, bet tas būs gatavs tik 2012.gadā..

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.