Cepumu laiks!

Man ļoti patīk skatīties, kā zilonī spēlējas gaisma. Kā izgaismo katru gropīti, kā saglāsta melno ielaidumu, kurš padevies gluds un leņķī rada sajūtu, ka lakots. Man patīk, kā esmu iemācījusies spēlēties ar tekstūru, neatgrūžot to kā nederīgu un nepasludinot šos it kā atgriezumus par liekiem. Pats labums.

Te tas gaismā kā karamele, te iztālēm kā koku raupjie stumbri, te kārtu kārtas atsedzis pārlauzts cepums. Cepumiņu laiks!

Pagājusī nedēļas nogale, kurā tas tapis, ir bijusi ārkārtīgi sātīga. Nosvinēta brīnišķīga cilvēka dzimšanas diena, skatītas divas izrādes, mūsu grāmatklubs piedzīvojis jau desmito tikšanās reizi, novēlēts lidojumam labvēlīgs laiks, mājās skanējuši bērnu smiekli un kāju dipoņa (lai tak kaimiņi zina, ka te kāds dzīvo) un miega bijis tik, cik zilonī tās melnās krāsas.

Viss nedēļas nogales siltums un mirdzums šajā mazajā lopiņā. Palieliniet bildi un izpētiet tuvumā. Par siekalām, kuras sariesīsies mutē, atbildību neuzņemos.

Man bija tie zeltītie āķīši, kurus noteikti vajadzēja šajā mirdzumā iesaistīt, citādi tie pazustu mājās tāpat, kā to izdarījuši sudrabkrāsas. Atgādinu, bildes palielināšana uz pašu atbildību.

Kā jau varbūt jūs nojaušat, šis ir tā saucamais sirdsapziņas zilonis, precīzāk, sirdsapziņas nomierināšanas zilonis, lai nav tā, ka nekas brīvdienās nav darīts. Ja kārojas, tad raksti komentāru, sūti vēstuli, īsziņu vai zvani. Visu to drīkst darīt arī tad, ja uz ziloni pieteikties negrasies.

Lai silti!

Published by

Kni

Love yourself more

2 thoughts on “Cepumu laiks!”

  1. Īriss, valrieksts, karamele… Burvīgs sirdsapziņas zilonis, Kni! Auskari – es ģībstu! :)
    Vai var pieteikties?

    1. Paldies, mīļā Silze, bet zilonis jau rīta pusē ar epasta starpniecību tika aizrunāts. Visu pārējo izstāstīju Tev nosūtītajā epastā. Visu var sarunāt.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.