Kni virtuve

love yourself more

Četru brīvdienu rezumē

Paskatoties uz paveikto un sasvītroto sarakstu, protams gribas pasist sev pa plecu, taču tik un tā ir vēl ko darīt un ir ko rauties, tā kā patiesībā man noderētu vēl pāris brīvdienu. Ar kādām divām būtu gana un tad saraksts būtu nobrucināts līdz nullei un varētu ievilkt elpu jaunam lecienam.
Esmu eksperimentējusi ar reljefiem, izspēlējusi kādu triku, kuru pēc nelielas konsultēšanās atļaušos saukt par savu autortehniku, jo ko tik cilvēks neizdomā brīžos, kad viņam kaut kā nav, bet rezultātu vajag.
PIe balvām tiks arī filmu ieraksta ļaudis – Inga (NoSirds), Grieta un Timel. Pie ziloņa ar ziloni vēderā tiks kāda topošā māmiņa, kāds tiks pie ziedošiem auskariem, bet vēl kāds pie mežģīņotā ziloņa, Trīs ziloņdraugi ceļos uz Ameriku un iepriecinās trīs mammas. Viens zilonis rotāsies pie manas jakas, bet kāds cits sargās Ineses ledusskapi. Kopā saskaitot – 12 ziloņi ir nākuši tautās un nākamajā nedēļā stāsies objektīva priekšā, lai vēlāk parādītos jums.

Sliktā ziņa ir tā, ka ar dažām krāsām es joprojām netieku galā un ar tām cīnīšos nākamajā nedēļas nogalē, vai arī kādā brīvākā vakarā.

Lai mierīgs vakars un darbīga nākamā nedēļa!

Atvilktne: Vakara čuksti
 • E. saka:

  Ļoti ražīgas brīvdienas :)

  21/11/2010 at 20:44
 • Inga saka:

  priecājos un situ plaukstas! :) Tieši šodien iedomājos par Tevi un Tavām brošām :))

  21/11/2010 at 21:14
 • Nuna saka:

  es pusi savu prieku piededzināju un izmetu :((((

  un termometru vēl jo projām neesmu atradusi…

  22/11/2010 at 21:37

Leave a Reply