Kni virtuve

love yourself more

Diagnoze: ceturtdiena

Ja kādam vasara iesākas tad, kad tiek atklāta peldsezona, tad paļaujoties tikai uz šādu faktu, man vasara varētu arī neiesākties. Uz jūru neskrienu, saulē nekarsējos, ūdenī nesaldējos.
Tā vien liekas, ka man vasara patiesi iesākas tad, kad pirmo reizi atkal Kalnciema kvartālā nobaudīts baltvīns ar pāris gabaliņiem ledus, garšas kārpiņas kairinošākie salāti (ak, jel, pat ar ziediem) un maizīte ar grilētu jaunlopa gaļu (strausu likām mierā, bet vispār – veģetārieši piedodiet, man garšo). Grilētas gaļas smarža un dūmi, kas to pavada ar baltu dūmu karogu, kas uzplīvojot tālumā signalizē, ka nu patiesi pavasaris pacēlis abas rokas un iznācis padoties (atdoties?) vasarai.

Visa šī ievada sakarā kni.virtuvē pasludinu vasaru par atklātu! Smieklīgi, bet izrādās, ka vajag pāris krietni karstu nedēļu, vienu lietainu, kas nākšot nākamnedēļ, lai es beidzot apjaustu, ka vasara tomēr ir iesākusies ar garām un vējā plīvojošām dāmu kleitām (meitenes, sarūpējiet, ja jums vēl nav!), velosipēdu sedlos traucošiem vīriešiem, dzirkstošiem bērnu smiekliem un ziedošām pļavām, kūstošām liepām un ik ceturtdienas mūzikas skaņām! Goran Gora, PALDIES! Tagad mierīgu sirdi varu iet gulēt (visu šo uzrakstīju jau vakardien, bet interneta puiši joprojām domā, ka es to maksājumu viņiem esmu ziedojusi), lai piežmiegtu piektdienu un ātrāk sagaidītu sestdienu ar pasākumu @Miit!

Īpašais paldies Maziņam!

Košu piektdienu!

Atvilktne: Kni.stāsts
 • Thezeezee saka:

  Apsveicu vasaras sākumu, Kni :)!

  Mana vasara laikam parasti iesākas tad, kad es varu vēlā vakarā staigāt svārkos, basām kājām un man ir silti. Jap, ari mana vasara ir iesākusies.
  Runājot par peldsezonu – atklāju to tieši vakar un ūdens Ķīšezerā bija vnk superīgs.. Ja pieskaitu sevi pie mūžam salstošajiem tipiem, tad šoreiz pat es varēju ielīst ūdenī bez zosādas un 5 min mīņāšanās pa krastu.. :)

  10/06/2011 at 12:18
 • Mazzinsh saka:

  Tev jau arī lielais paldies:)

  12/06/2011 at 18:09

Leave a Reply