Dodiet dāmai putna piena #2

Tā bija sestdiena, kad sēžot uz gultas malas, ciemos atbraukušajai mammai paziņoju domu, kuru biju izdomājusi iepriekšējā vakarā. Kā būtu, ja mēs izietu ārā līdz stūra mākslinieku bodei piepirkt klāt “putna piena” rotai ādas virvītes.

Gaidīju ieplestas acis, izbrīnu, kurš signalizētu, ka man nav visi mājās, taču mamma deva savu svētību un es jau meklēju, ko pieklājīgu uzvilkt mugurā (no visa, ko es varētu uzvilkt kāju zonā). Ģipsim pa virsu uzvilku adīto istabas zābaciņu, otrā kājā īsto zābaku, jakamēteliscepureesmugatava! Tik ļoti priecājos par iespēju beidzot tikt laukā. Tiesa gan, mani prieki beidzās brīdī, kad likās, ka, ja pagalmā būtu vismaz viens gliemezis vai bruņurupucis, tad viņš noteikti sprintā aiztrauktos man garām un finiša lentīti pārrautu ar joni, pat foto finišs nebūtu jārīko.
Es vilkos. Lēni un pūšot. Man bija karsti. Zem mēteļa pavilktā jaka bija par biezu un cepuri gribējās triekt pret zemi, bet es biju ārā un lēnām kūcināju uz priekšu.

Piemājas mākslinieku bodē piemeklējām atbilstošās ādas aukliņas, izkliboju vēl šo to palūkot, neko neapgāzu, tikai kruķi vienreiz nokrita. Tā kā Oskaru par ziloņa trauku veikalā lomu man dot nevar.

Tas, kā rota izskatās finālā, skatiet bildē, kuru, ķerot pēdējo dienas gaismu, iemūžināja Zane. Zanei paldies ne tikai par foto, bet arī par pacietīgo manis aprūpēšanu!

Turam buru!

P.S. Ja kādreiz man i prātā nenāca taisīt šāda tipa rotas, tad es ar lielāko prieku vēl.

Published by

Kni

Love yourself more

8 thoughts on “Dodiet dāmai putna piena #2”

    1. Redz, Frici, tajā dienā, kad atrādiju rotas detaļas, ļaudīm, kas šo rotu kādam dāvinās, nebija skaidrs, kā tur viss turēsies kopā. Pērles veikalu plauktos principā arī vēl nav rota, tāpēc tapa šis foto, lai Tev būtu iespēja atkārtoties :D

  1. kad atvēru durvis, pirmais, ko ieraudzīju, izsauca manī WOW!!! nu rota ir īapši skaista!

  2. Paldies! Gichu, man šķiet, Tev arī šāda tipa piestāvētu (kāds uzprasījās papildināt ziloņu kolekciju….)

  3. Nu uz šo skatoties man vienīgais, kas nāk prātā – šķiet man arī piestāvētu :) Man ir tā, ka daudzas no šeit redzētajām lietām patīk, bet es ne vienmēr komentēju (laikam pārāk slinka :)), bet šis.. nu jā… man pat nav ko teikt, jo ļoooooti patīk. Varbūt jāstājas rindā un jāsaka savas mīļākās krāsas? :)

    1. To droši var darīt, man ir pāris ideju, kuras es ļoti labprāt gribētu izmēģināt.

  4. Jā, Kni, šī te rota noteikti bija pelnījusi atrādīties pilnā augumā!
    Ja detaļas tuvplānā likās daiļi nostrādātas un materiālu un krāsu savirknējums bij’ acij tīkams, tad sajūsmas spiedziens man izspruka tieši tagad. (ikona ar aplausiem)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.