Dodiet dāmai putna piena

Gandrīz vienmēr teikumiem, kuri sākas ar „es par Tevi pastāstīju”, seko tikai viens turpinājums, proti, tālāks izskaidrojums, kam un kas man būs jādarina. Tā arī pavisam nesen mana staigājošā reklāma ieradās pie manis ar paziņojumu, ka pavisam drīz saņemšu zvanu un ka būs jādarina kaut kas citādāks nekā ierasts.
Sagaidītais telefona zvans beidzās ar vārdiem: „Dodiet dāmai putna piena!”
Ņemot vērā faktu, ka „esmu” putnu slaukšanas speciāliste, kritu vieglā panikā. Sāku virpināt idejas, kuras nemaz ar negribēja virpināties un panika kļuva lielāka. Ja idejas nenāk, bieži vien „ierodas” detaļas, kuras palīdz attīstīt tālāko ideju.

Tieši tā arī notika ar mani, kad meklēju vienu, atradu ko citu, turklāt nopirku pavisam ko citu, taču ideja bija klāt un atlika tikai ķerties pie darba. Viss, ko jūs redzat zemāk, ir rotas salikums (vara krāsas detaļa, kas savienota ar plastiku), kurš tiks papildināts ar aukliņām no ādas. Jūras un meža apvienojums. Īsāk – putna piens.

Published by

Kni

Love yourself more

7 thoughts on “Dodiet dāmai putna piena”

  1. Uh! :) Es teiktu, ka man kādu “žuku” atgādina, :D skarabeju vai ko tādu. Ļoti, ļoti šis savienojums patīk.

    1. Jā, par to arī iedomājos, tiesa gan, ieraudzīju pēc tam, kad jau bija gatavs. Dažreiz ir tā, ka ieraugu lietas tikai pēc tam, kad ir uztaisīts, vai vēl trakāk – kad nobildēts.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.