Dzirdēts apakšveļas nodaļā

Lai gan mājās ir tik auksts kā lielveikala dārzeņu nodaļā (vai ilgāk saglābāšos svaiga?), nedevos vis iegādāt kādu siltāku džemperi vai vilnas zeķes pie tirgus sirmmāmiņām, bet gan uz ikviena lielveikala manis iecienītāko nodaļu. Tieši tā, tur kur tās lentītes, mežģīnes, ziedoti raksti, atturīgākas un arīdzan piesātinātākas krāsas. Joprojām visam šim klāt varētu pārkopēt ierakstu “Vecums. Vecums?” no pagājušā gada 26. februāra.

Jā, un tā vietā lai piektdienas vakarā ietu uz bāru iedzert, es labāk par to naudu nopirkšu dārgu apakšveļu. Es palieku veca?

Veca vai ne veca, bet roka noturējās un tomēr neļāvos sev iegādāt piesātinātas plūmju krāsas daili, lai gan domāju par to vēl šobrīd un, ja viss tā turpināsies, kļūšu vāja, maks atvērsies un man teiks – paldies par pirkumu!

Bet patiesībā ne jau par to gribēju runāt, bet gan par to, ko dzirdēju no kādas dāmas, kas visticamākais tieši tāpat kā es, stāvēja un siekalojās pie miežģīņu un satīna karaļvalsts vārtiem: “Mmm.. nē.. tik polsterēts. Tā mānīties…?” Lūk, tad nu sniedzoties pēc lavandas krāsas dailes, roka prātam signalizēja.. par daudz tajā visā butaforijas. Par daudz polsterējuma un eh, tik daudz melu.
Ja mums tik ļoti gribās, lai kāds mūs pieņem tādas, kādas mēs esam, kāpēc mēs vispirms to neizdarām pašas?

Published by

Kni

Love yourself more

15 thoughts on “Dzirdēts apakšveļas nodaļā”

 1. Varbūt ne gluži ka mānīties, bet proporciju uzlabošanu nolūkos gan… tas pats ar augstajiem papēžiem, lai jau tās kājas garākas un gaita izteiksmīgāka… un vēl 100tiem triku – jostas, griezumi, šlaupes un lentītes, polsterējumi priekšā un ēee, nu jā tieši tur – uz dupša, augšā un apakšā ar… un zin nav jau vaina butaforijai, ja tā ir gaumīga un normas robežās, bet no savas agrīnās jaunības atceros dažus trikus, ko izmantoja jaunkundzes, kurām šķita, ka pa maz kādā vietā… viens no tiem – zeķes… ak, trakākais bija tas, ka jaunkundzei deju karstumā šie rezerves zeķu pāri izlīda no dekoltē… puisis samulsa, bet iepējams nesaprata, jo tieši tā tas tika pasniegts – rezerves zeķes… :)
  Otrs gadījums, kad jaunkundze polsterējās un pēc cik tur randiņiem plānoja izģērbties, man radās jautājums – un kur paliks tavas lielās krūtis? Ai, viņa saka, viņš tā būs iemīlējies, ka nepamānīs…. :)
  Tā kā tā, iespējams, ka tā mānīšanās paliek patiešām tikai mūsu ziņā, reti kurš viņs atķož šos trikus… :) vai arī izliekas neredzam….
  Kas attiecas uz mani personīgi – nekad neesmu alkusi pēc lielām krūtīm, pietiek ar nelielu butaforijas devu, lai noapaļotu to, kas gana labs… :) Un man jāpiekrīt Ksenijas Sobčokas jaunkundzei, ka sievietes ar nelielām krūtīm izskatās jaunākas. Nu, ne tik nobriedušas, tātad vēl jaunas…
  Lai jauka brīvdiena, Kni! Bez butaforijas! :)

  1. Paldies, Gichu, par stāstu, bet augstus papēžus var redzēt. Tas tāds atklāts ierocis, taču polsteri, kas aizņem 2/3 krūštura satura, gan ne. Pret atklātu ptisko ilūziju man nav iebildumu, taču man vienmēr interesējis, ko saka vīrietis, kurš atklāt dāmas krūšturī šķidrumu (gēla pildījums) vai, kā vakardien atklāju, tagad ir arī gaisa spilventiņi :D Pēdējais laiks tur iestrādāt, piemēram, svina lodītes. :D

   Gribu dzirdēt (lasīt) vīrieša viedokli, kādas sajūtas jūs pārņem atklājot, ka 2/3 no tā visa tā arī paliek krūšturī. Ja džeki neizsakās, dāmas, pajautājiet viņiem un pastāstiet. Apbrīnojamā kārtā nekad neesu ar nevienu vīrieti par šo tēmu runājusi.

 2. lai arī nekad neesmu runājusi par šo tēmu ar viņiem ;) bet man liekas, ka tiešām ir tā, ka tajā iemīlēšanās karstumā tādas lietas viņi nepamana.. es nezinu, bet parasti jau tomēr cilvēkiem patīk dabiskas lietas ;) bet ir tiesa, ka ir tādas kleitas, kuras bez butaforijas elementiem vienkārši ne pēc kā neizskatās… secinājums viens – visu ar mēru :)

 3. Starp citu, zināmā izmērā (no ‘mazā gala’) šos veļas gabalus nepolsterētus un gaumīgus atrast ir diezgan neiespējami (pat nepiekasoties pie cenas). Cerams, ka modernais eko vilnis pagrozīs ražotāju un pircēju prātus labvēlīgā virzienā.

  1. Tieši to es arī gribēju sacīt. Ne nu gluži neiespējami, bet izvēle ir gaužām maza. Caurspīdīgās mežģīnes sākas ar D.
   Ak, bet vispār jauna veļa — tas ir tikpat patīkami kā jauni auskari vai jauna grāmata.

  2. aaa nu re, vēl kādai tāda pati bēda kā man! :) Bet tas mani tomēr nemudina pirkt tos ar gēlu pildītos. Joprojām ceru atrast vēl kādu tādu brīnumu, kā viens manā skapī – mežģīne vien, nekā lieka. Un pat manas “gandrīz” krūtis tajā izskatās skaisti.

   Kāpēc “gandrīz”? skatīt šeit! :) http://www.youtube.com/watch?v=4Vn4Fh0lykc
   (Kni, ielinko, lūdzu!)

   1. Tincij, es vakardien redzēju šo to, kas Tev varbūt patiktu, bet Lasītājai ir taisnība. Es tā vakardien piktojos, ka viss būtu forši, bet kāda velna pēc tur tik daudz tā porolona iekšā?!?! Es negribu!!!!

 4. Savukārt, man ar manu DD izmēru liekas, ka visas smukās un cakainās (sexīgās) sieviešu lietiņas ar ko vīriešus priecēt, parasti, beidzās pie C izmēra un no D uz augšu tik tādi nekādi, ko tik tumšā uzvilkt un novilkt, lai pat pašai nav jāredz :)
  Un par izmēru butaforiju: Mazo īpašnieces tad vismaz var butaforijas taisīt, bet lielo īpašniecēm tik elastīgā saite vai korsete derēs, lai mantību apslēptu :)
  Bet nu laikam ar krūtīm tāpat kā ar matiem, kuriem lokainos taisno, bet taisnos loko, kurai mazāk tā stutē gaisā, kurai ir tā cenšas paslēpt :)

  1. Jā, dažkārt žēli noskatos, ka lielo krūšu īpašniecēm savukārt jānēsā kaut kas absolūti omveidīgs un liekas, ja arī izdodas kaut ko feinu atrast, tad droši vien gribas nopirkt vairākus, ne?

 5. Tieši tā !!! Bet piedāvājumā reti, kad ir mežģīņotas aizdares, nerunājot par citām cakiņām, piemēram lencītēm, bet nu ja cakiņas ( he, google saka, ka cakiņas nav pareizi un piedāvā vietā kaciņas :) )ir tad nu tik daudz vai milzīgas, ka ļoti jādomā ko vilkt pa virsu, lai neizspiestos vai laukā nelīstu, ja tad ir ļoti daudz!!!

  1. Redz, te paveras vesela industrija un iespēja specializēties šajā jomā, jo man kaut kā liekas, ka abas divas “galējības” – dāmu ar lielām, vai tieši otrādi – mazām krūtīm ir diezgan daudz. Ja jau kāds Rīgā izdomāja, ka kājas jārotā citādāk nekā tikai parastās miesas krāsas zeķubiksēs, vai nebūtu laiks panākt pretim arī krūtīm :D Forši izklausās.. panākt pretim krūtīm :D

  2. Var atrast arī smuku lielizmēra veļu, bet arī ar lielu apkārtmēru. Tādas kombinācijas, kā bļodiņas ap D un augstāk, mazs apkārtmērs, smuks dizains, laba forma, normāla krāsa un saprātīga cena, ir mega retums un tiešām tiek iepirktas ar rezervi.

 6. Lai gan man ir B,kuru vienmer sanak ieterpt C (UK bljodinju izmeri atshkiras),vienmer uzduroa uz tiem polsteriem un tagad to ir VEL vairak,ka ieprieksh.nu kur tie polsteri ir vajadzigi pie C un D? Lai tesmenjus uztaisitu? Tada sajuta,ka sievieshu apakshvelju modeletu virieshi!:(

 7. Es ar no D izmēru pārstāvēm un kā vēlvienu milzu problŗmu lielo izmēru apakšveļā varu minēt-lielais izgriezums. Krūštura modelis viens, bet izmēri no mazākā uz lielāko nemaina izgriezumu, no kura ātrākā solī ejot, visi dārgumi veļas laukā, nemaz nerunājot par to, kas notiek, ja ir doma graciozi noliekties uz priekšu…
  un tad ir tie omīšveidīgie krūšturi, kuros krūtis ir tik spicas kā madonnai ’85. gada klipos. Acis var izbakstīt…

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.