Kni virtuve

love yourself more

Es nemāku dzīvot

Es nemāku dzīvot.
Es nemāku dzīvot šajā ārišķības laikā, kad tam raksta slavinājumus, kad tam katru dienu pie kājām noliek arvien jaunus apliecinājumus. Es nemāku dzīvot laikā, kad skrējiens pēc “labāk, augstāk, tālāk” apstājas vien tad, kad kāds aiziet. Es nemāku dzīvot laikā, kad katrs segu velk uz savu pusi, tā vietā lai vienkārši sakļautos tuvāk. Es nemāku dzīvot laikā, kad vientulība tiek slāpēta ar ikdienas prostitūciju, par mirkli baudas norēķinoties ar ēdienu, dzērienu vai koncerta biļeti. Es nemāku dzīvot laikā, kad mīlestība tiek jaukta ar kaisli, labestība ar ziedojumu bez pārliecības. Es nemāku dzīvot laikā, kad apstākļi tukšām runām ir tik ērti, ka vienkārša paklusēšana ir jālūdz. Es nemāku dzīvot laikā, kurā neviens par neko neuzņemas atbildību. Es nemāku dzīvot laikā, kad tiek slavinātas tiesības un aizmirsti pienākumi. Es nemāku dzīvot šajā laikā.. šajā tukšuma un ārišķību laikā.

Atvilktne: Vakara čuksti
 • Gicha saka:

  Ak, Kni…

  23/11/2013 at 15:24
 • melato saka:

  Kni, es piekrītu it visam, ko raksti … meklējot ceļu, kā dzīvot, mana mazā recepte ir, manas mazās pasaules veidošana, jo man ir pārliecība, ja būtu aizvien vairāk šādu mazo šūniņu, ģimeņu, draugu kopu, kurās ir citāda attieksme un viss augstāk pieminētais, tad mainītos tā pasaule uz labu un tā mainās pamazām, bet mainās! No savas Nekurzemes sūtu Tev siltu domu kūli!

  25/11/2013 at 08:47
  • Kni saka:

   Paldies par uzmundrinājumu.

   25/11/2013 at 22:30
 • SuņuBeņķis saka:

  njam,es jūtos līdzigi gandrīz visu savu mūžu…un visu mūžu esmu meklējis atbildes ,kapēc ir tā un ne savādāk.atradu atbildes,vai palika vieglāk?nē nepalika…Bet ir sapratne no kurienes mēs nākam un uz kurieni ejam.Tas dod spēku virzīties tālāk,turpināt atspoguļot savu iekšējo pasauli pasaulē ko redzu sev apkārt. Un tas darbojas,pasaule patiešām mainās,maskas kritīs un tiks izgaismotas tik ļoti rūpīgi slēptās bailes.Viss notiek!Un notiek ,kā jau parasti-uz labu :)

  10/03/2014 at 00:07
 • Une saka:

  Samīļojiens!

  28/05/2014 at 10:43

Leave a Reply