Es Tev uzskicēšu!

Vienu dienu jūras tematikas iedvesmota, vaicāju kurkuļkreļļu meistarei: “Zini, man ir ideja! Tev būs jātaisa. Es uzskicēšu.” :D
Tā nu izvilku noputējušās akrila krāsas, kas labu laiku nebija kustinātas, un uzskicēju vienu veiklo piecminūšu skici, ko pēc tam ieskanēju un nosūtīju tālākai izpildei. Diezcik ilgi nemaz jāgaida nebija, kā skice jau bija realizēta, tāpēc ļaujiet man jūs iepazīstināt ar jūras kurkuli. Rudu, paldies!

Papildus šim kurkuļpriekam man vēl ir tāds jautājums: jau trešo dienu pēc kārtas, kāds aktīvi meklē un protams arī atrdod manu virtuvi, google rakstot neko citu kā LOVE! Apokalipse patiešām vairs nav tālu :D Gribu redzēt šo dīvaino cilvēku, kurš manā blogā meklē mīlestību. Visu ko te var meklēt, bet mīlestību, mīļo cilvēk? Pie mīlestības pievilta cilvēka, kurš tādai parādībai netic, meklēt ko tādu.. ja tas ir apzināti, tad tā jau ir ņirgāšanās… lai gan, cik neapzināti var rakstīt šo vārdu 6 reizes, pardon, nu jau 8!.. trešo dienu pēc kārtas? Nebeidzu brīnīties. Ja sākumā man tā likās tikai sagadīšanās, tad tagad šādu domu pilnībā apšaubu. Lai nu kā, siltu vakaru!

Published by

Kni

Love yourself more

8 thoughts on “Es Tev uzskicēšu!”

 1. Mīlestība ir un pastāv un pavisam īsta, man tā sev lika noticēt, kad man bija 29, un piemeklēja mani tur, kur es biju pilnīgiiiiii pārliecināta, ka tā nemēdz būt – interneta portālā.
  Un tā mani mīl un es mīlu jau ceturto gadu, un man ir bērniņš tieši kā jaunības max biju domājusi vai nu caur mīlestību vai nekā, bet es jau vairs neticēju uz to brīdi … dzīve ir skaista, jo ir pārsteidzoša.
  Un tagad es arī zinu un jūtu to, kā mīlestība mainās un pārtop un ceru, ka mēs tā pārtapsim vēl ilgi, ilgi ….

  1. Ilgi domāju, ko lai Tev atbild. Vai atbildēt to, ko patiesībā domāju, vai arī atbildēt tā, lai neviens neaizrītos.
   Teikšu tikai tā.. iespējams, Tev paveicās un man patiešām prieks par Tevi! Man savukārt nē. Patrāpījās Minhauzena mazdēls Pīters Pen!s.

   Labāk jau par tām krellēm =)

 2. Es tomēr par to mīlestību ar.. ;) jo man nez kāpēc vienmēr gribas strīdēties par šo tēmu.. nu kāpēc vienmēr ar mīlestību saprot tikai vīrieša un sievietes savstarpējo attiecību un jūtu formulējumu?? Esmu stipri pārliecināta, ka LOVE tāpat kā LAIME ir katrā pašā iekšā un vai nu nāk vai nenāk ārā.. :)
  Un zin kas ir, Kni? Es zinu, ka tev iekšā ir! Točna zinu! Jo bez tās mīlestības tak radīt neko nav iespējams.. Tā, ka katram pa savam tā ārā nāk! Mainās un pārveidojas.. Tad tā, tad šitā!
  Tāda mana šodienas saprašana par to LOVI!

 3. Love latviešu romantiskais tēliņš diez meklēs, viņš guglēs ar : skaistā pieķeršanās, vārdā L Ī Z I N G S vai K R E D Ī T S, M A N T A S-D A L Ī Š A N A.

  1. Gan jau meklē, bet es to neuzzināšu pavisam elementāra iemesla dēļ – par to nav rakstīts un man nav kredītsaistību, tā kā.. lai meklē vesels!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.