Ferma

Tā kā no visām tām dr.lv štellēm un lapas kā tādas turos diezgan drošā attālumā, tad par šo te, kas saucas Ferma, es nezināju gandrīz neko. Zvanu uz mājām un māte smejas, ka viskaut ko darot, bet neteikšot ko. Man kā riktīgam melu un blēņu detektoram skaidrs, ka kaut kas nav tīrs. Kad tincinu vairāk, atzīstas, ka pieskata brāļa Fermu, jo viņam Itālijā, kur notiek CISMas sacensības, neesot interneta :D Vēl viens Hattrick :D
Brāļa fermā esot 2 govis, 2 bišu stropi un vēl sazin kas.
Virzu sarunu uz noslēgumu, jo ko tad es atraušu cilvēku no lauksaimniecības, mamma atbild, ka govis jāslaucot tikai septiņos :D :D :D
Priekā!

Foto.

Published by

Kni

Love yourself more

12 thoughts on “Ferma”

 1. Ak, Jēzus (angliski lasot šo vārdu no otra gala iznāk,kas līdzīgs sausage)! Govis slauc 7? Njāaaaaa :D :D :D Mani jau apgrūtina mans reālais taksīc Teodors, nez ko es iesāktu ar virtuālām govīm?

  1. Tāpēc es nespēlēju :D
   Tā kā es nekad neesmu dedzinājusi kūlu, tad atzīšos, drusciņ nagi niez… vismaz kontrolēti.

   1. atceros, atceros šito Tavu “nagu niezi” :D kontrolēti dedzināt kūlu- izklausās amizanti :D

 2. Tagad jau ferma tāda modes lieta vien ir.
  Pazīstu ne vienu vien kundzi, kas brīvbrīžos izslauc govi vai novāc kabačus. :D

 3. es par to uzzināju tikai šonedēļ. Gribēju paskatīties, kas tas ir un automātiski rofils gatavs. Nodomāju pamēģinat paspaidīt podziņas..un nu jau 3 ražas novācu….

  cerams, ka nekļūšu tāda atkarīgā, kas skaita pulksteņus, lai nenokavētu ražas novākšanu. ;)

  1. Un suni nopirki, lai zagļi ražu neaiznes? :D

   Šodien atcerējos par tamagoči. Jā, jā, to mazo mantiņu, kurā bija jāaudzina kaut kāds zvērulis. Arī tā mode reiz pārgāja, tamagoči nomira aiz bada vai noslīka kakās. Tja.. arī tādas man nebija.

 4. Es arī tikai pagājušo nedēļ uzzināju par Fermu:) un smējos, ka esmu atpalikusi no laikmeta.
  Man gan liekas, ja tie fermeni tos brīžus, ko pavada novācot virtālus burkānus utt., veltītu sev mīļiem cilvēkiem, pasaule būtu par kripatiņu labāka.
  Bet atkal, ja kādu ferma dara laimīgāku un priecīgāku, tad aidā!

 5. :D par shito pasaakumu nevaru vien beigt smietes!! :D Man pietrūkst laika visam, ko gribas izdarīt reālajā dzīvē, bet citiem pietiek laika virtuālai lauksaimniecībai..
  Bet nu jaa – katram savs!! ;)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.