Frère de Claude*

Brīdī, kad man pajautāja par tām ūdensrozēm, es tomēr mazliet samulsu, jo nu kā? Viens taču jau ir, ir vēl viens ar skicīti vēderā, kuru redzējuši vien daži cilvēki, un kā tad es taisīšu vēl vienu, turklāt, vai tur maz var ko jaunu izdomāt. Var! Ja labi padomā, var.

Ja Maijas Klods bija miera pilns un likās, ka tur pat vējš aizturējis elpu, tad šis Klods ir izslējis savas ūdensrozes tuvāk un košāk. Sak, nāciet man tuvāk un skatieties! Skatieties un nenogurstiet!

Darinot šos, iešāvās prātā kāda ideja zilonim, par ko jau vien man ir prieks, ka ir ideja, jo tās mani pēdējā laikā apciemo ārkārtīgi reti. Saziedēs, ka es jums saku, saziedēs. “Gleznošana” ar polimērmālu ir patiesa meditācija.

Lai koša diena!

*no franču valodas: Kloda brālis

P.S. Tā vien šķiet, ka būs jāatvainojas par to čīkstēšanu nedēļas nogalē un tiem vārdiem “es vairs neko nevaru”.

Published by

Kni

Love yourself more

11 thoughts on “Frère de Claude*”

 1. Skaists bez sava gala un malas! :)

  Un, jā, tā čīkstēšana parasti noved pie negaidīti laba iznākuma.

 2. Jā, es atceros to iepriekšējo Klodu un vienmēr to esmu izcēlusi pārējo vidū… bet, nu, šis neteiksim, ka sit pušu, bet ir atkal tāds, par ko priecāties un brīnīties…
  Vārdi “es vairs neko nevaru” bieži ir neapzināta koķetēšana pašai ar sevi… (no savas pieredzes).

 3. Sasodīti skaists. Lab, ka tam jau ir mājas, citādi man plauktā būtu vēl viens zīzonis.

 4. Jau iepriekšējais Klods bija viens no maniem favorītziloņiem, un tiešām neticējās, ka šis motīvs vel atkārtosies, bet labi vien ir, ka ir kāds, kas prot uzprasīties, jo šis jaunais Klods fantastiski pārsteidz.

 5. Tik romantisks, ka riebj :) Pa smuko… nevaru ne acu atraut no Kloda braalja!!! man ir bijushi savi favoriiti, bet nu shitamais ir mans jaunais favoriits!!! Richtig Daumen SOooooooooooooooooooooo hoch wie ich kann … :*

 6. Paldies par tik daudziem komplimentiem!
  Gichiņ, es gan to čīkstēšanu nesauktu par koķetēriju ar sevi.. nu vismaz šoreiz nē, jo man patiesi uzdeva nervi un piesēsties darbiem varēju tikai svētdien. Tā notiek un tajā brīdī tiešām liekas, ka ir game over. Plastiku gan pret sienu nemetu, lai gan gribējās.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.