Gaumīgi bezgaumīgi traks?

Gatavojot iepirkumiem piedāvājumus, pastāv kāds nerakstīts princips, pie kura vienmēr jāpieturas. Specifikācijas ir dažādas un nolikumos var lasīt dažādus brīnumus, taču, izpildot prasības, te vienmēr tiek skandināts: kak ģerevjņa prosit, tak i dajoš! No sērijas, kā lauki prasa, tā arī dod. Ar to domāts tas, ka nevajag gudrot, kas iepircējam būtu labāk, bet gan jādod tas, ko viņš ir prasījis. Pat tad, ja viņa prasības patiesībā ir pašam iepircējam neizdevīgas un iespējams arī kļūdainas. Tas ir aspekts, kas var kļūt par piedāvājuma iesniedzēja uzvaras gājienu.

Kas attiecas uz jums, kas stājas rindā, tad ir ārkārtīgi neparasti lasīt jūsu iesūtītās specifikācijas. Savulaik ir bijis pieteikums teju vai dzejā, epteti sit augstu vilni un ne reti nākas prātot, kas ar to visu ir bijis domāts.

Ar Ievu kaut kad bijām vienojušās par krāsām, bet, lai nepiedzīvotu liekus pārpratumus un man nebūtu jāmin, jautāju arī par iespējamo motīvu.
Ievirzes bija šādas: Man tīk indiešu raksti un ziedi, bet tā lai tas zieds ir uz āru, ar reljefu. (Ķermenis indiešu noskaņās, bet uz galvas vai pie snuķa – zieds vai otrādi, vai arī pilnīgi savādāk. Tāds nedaudz “gaumīgi bezgaumīgi traks”).
Krāsas: vēlme pēc toņiem – zils ar brūnu (kafija ar pienu) vai zaļš, zils, brūns.

To, vai šis zilonis ir gaumīgi bezgaumīgi traks, spriediet paši, taču ir viena lieta, par kuru strīdēties nav vērts. Tā ir meitene. Ziloņmeitene!

Published by

Kni

Love yourself more

13 thoughts on “Gaumīgi bezgaumīgi traks?”

 1. ellīgi glīts! Es ieteiktu Tev izgatavot simts piespraudes ziloņus visiem jaunajiem deputātiem. Piem. deputātam Kabanovam šarmantu šņukurīti, Nilam butu glauna sasuka utt. Zilonim Zatlerim sarkano krustu uz sāniem.
  Iedomāmājies cik viņi visi forši izskatītos.

 2. PALDIES!
  August a la Deglav, piparu sauja Tev uz mēles, joks vai?
  Nosauc man kaut vienu reālu kandidātu, kurš no tām topošajām simts galvām patiesi būtu pelnījis manu ziloni! Pelnījis un nevis kāda kuram būtu sasuka. M?

  1. Nu tak nepikto. Lai vairojas prieks :P! Iedomajos arīdzan Daini Turlaju ar šādu jauku elefantu pie parades formas, vai kokardes vietā. Varbūt , ka Tavu ziloņu dēļ visi kļus tikai laipnāki.

 3. Šo zilonīti ieraugot jau tajā miglainākajā pirmajā bildē es sapratu, ka man patīk, ka es arī gribētu ne tikai pielikt zilonīti pie ledusskapja, bet arī piespraust (iekārt kaklā) – un noteikti ar šādām puķēm :) Skaisti :)

 4. Kni, par piedāvājumiem iepirkumiem, kā nagla uz galvas. Es arī saskaros ar to katru dienu. :D

  Par ziloni… neko jaunu nevaru pateikt… fantastisks, krāsas un faktūra…

 5. Skaists. Ļoti skaista ziloņmeitene. un ja “dzīvajā” ir vēl skaistāka, tad trūkst vārdu… Nav svarīgi vai gaumīgs, bezgaumīgs un traks, man ļoti, ļoti patīk. Paldies.

  1. Krāsu nianses noteikti izteiktākas.
   Bildēs parasti redz tādus sīkumus, kurus dabā nekad neredzēsi, savukārt dzīvajā ir atkal cits smeķis. Kaut kā tā. Un lūdzu =)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.