Ģeometrija

Kad kaut ko ilgi nedara, pie tā pierod, turklāt, ja vēl saule tik ļoti cērtas logā, ir jābūt teju vai dzelžainam raksturam un ārkārtīgi vēsam ķermenim, lai šajā karstumā gribētu palikt mājās un strādāt. Tieši tā arī man nācās izlaist vēl pāris dienu un pie darba ķerties tikai naktī, kad citi sāk ballēt, kāds citi vienkārši uzelpo, ka beidzot laukā parādījusies kripata gaisa, kuru ieelpot krūtīs.

Smadzeņu satricinājuma laikā mājās izklaidējos, kā vien prātu, apdāvinot sevi ar kleitām un divām tekstūrplāksnēm plastikošanas darbiem, kurus tobrīd plānoju atsākt, tiklīdz galva neradīs mūžīga reibuma sajūtu. Plāksnes gan atceļoja tikai pagājušajā nedēļā, mērojot tālo ceļu no Amerikas. Nu ir klāt, un naksnīgā tumsā paspēju tās iemēģināt. Iemēģināt tik ļoti, ka, mīcot plastiku, lai sajauktu toņus, uz īkšķa uzmetās milzu tulzna. Tā kā atmaksa par slinkošanu vasarā.

Te būs. Zilonis ģeometriskais Sutton Slice tehnikā. Nekautrējieties, paejiet tālāk un tad palūkojieties uz tiem mazajiem krāsu kubiem.

Ja kāds jau ceļ roku, tad aicināšu nedzīt zirgus. Šis burvīgais krāsu pielietais zilonis festivālēs Labā Dabā, kas savukārt nozīmē, ka Tavs, Tavs vai Tavs eksemplārs uztaps citu reizi.

Vēsu prātu, karstu sirdi!

Published by

Kni

Love yourself more

5 thoughts on “Ģeometrija”

    1. Paldies, Gicha!
      Tiesa gan, tā atgriešanās lēnām vēl ievilksies, jo ārā joprojām ir karsts un nedēļas nogalēs joprojām ir ko darīt. Vienmēr jau ir bijis, bet karstums ievieš savas korekcijas.

      1. pie tam, kā reiz esi teikusi, no karstuma arī mastika kūst… oi, plastika :) katram savs :)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.