Google hārdkōrs

Cik stulbam jābūt, lai google meklētu atbildi šim vārdu savirknējumam:

grūtniecei lauzts astes kauls

Nez kādu atbildi meklētājs gribēja atrast?
Kā nosaitēt (starp citu, šo traumu nesaitē un neģipsē), vai tomēr kā ārstu izsaukt (113?), vai arī grūtnieci pie ārsta nogādāt (vēlams ātri un ar auto)?
Vai arī meklēja foto, lai redzētu, kā tas izskatās?
Man ir bijis lauzts astes kauls: redzēt nevar, sāp mežonīgi. Nedomāju, ka grūtniecēm ir citādāk, bet bīstamāk gan.

Rezumē: ja jau šo te rakstot google, meklētājs tika līdz manai virtuvei, tad google iesaka lasīt kni :D vai arī valkāt grūtniečziloņa piespraudi. Abi varianti šajā gadījumā bīstami.
Cilvēki, ejiet pie ārsta un šādos gadījumos ar tautas medicīnu nenodarbojieties!

Published by

Kni

Love yourself more

12 thoughts on “Google hārdkōrs”

 1. :D es te vienreiz Twitterī rakstīju -> Vispār pasaule ir debila,palasot atslēgas vārdus,pēc kuriem atrod manu blogu,dažkārt šķiet,kā tas nav blogs,bet trakomājas+morga krustojums. / Nu bet Tavs pārspēj visu! :) Lai gan man vienreiz bija – kā ātrāk veikt pašnāvību. :D es ceru, kā cilvēks, kas to meklētājā ierakstīja, neatrada pareizo atbildi un joprojām ir dzīvs!

 2. Ha! Kāds nu druganiem bijis varen asprātīgs un pajokojies “grūtniecei lauzts astes kauls kni” :D Vēl varēja pierakstīts klāt – kni salauza :D

  Citādi es ceru, ka meklētājs jokus nedzina un pie ārsta tomēr devās. Neko ļoti tur līdzēt nevar un tiek noteikts gultas režīms, taču, ņemot vērām papildus apstākļus, šāds kritiens var būt ar ļoti nopietnām sekām.

 3. Tā, zinātāji stāsta, ka šāds te atgadījums varot notikt dzemdību laikā.
  Tagad mani interesē: KĀ? KĀ tas ir iespējams?
  P.S. Joprojām uzskatu, ka šādas atbildes google nav jāmeklē!

 4. BET nav jau zvanīts, ka meklē tanī brīdī, kad tikko kas noticis. bet, piemēram, ja tā nabaga grūtniece ir tevis minētajā gultas režīmā, tad gan, iespējams, gribas noskaidrot, vai vispār kādam vēl tā ir bijis??:) Un šādā griezumā tas izklausās gluži loģiski, man domāt.

 5. Ja ir kādreiz bijusi astes kaula lūzums, dzemdēt dabīgā veidā visbiežāk neļauj un jātaisa ķeizars. Tā kā grūtniecēm ir ikmēneša vizītes, nevis ikdienas, tad padzirdot kaut mazāko sīkumu, kas attiecas uz sevi, topošā māte gan cāli, gan googli izgriezīs uz otru pusi, lai tikai uzzinātu ko vairāk, un pie ārsta ierastos jau ar gataviem jautājumiem un priekšzināšanām, jo liela daļa no viņiem stāsta zilus brīnumus….

 6. Ko tik cilvēki nemeklē googlā, ja labi padomātu, gan jau arī pats varētu atrast kādas dīvainības kuras tur ir meklētas. Izklausās jau interesanti :) bet vai meklētais ir kaut kas tāds mega dīvains, domāju ka nē.

 7. Es-grūtniece aizvakar vēderu aplēju ar verdošu tēju. Un pirmā doma bija- pameklēt googlē- celt traci vai nē, bet tā kā biju šoka stāvoklī un pati neko sakarīgi padomāt nevarēju, vīrs saģērba un aizrāva uz slimnīcu. Rezultātā- plaukstas lieluma apdegums, un tāds, kā zināms, ārstam jārāda jebkurā gadījumā. Vēlāk tas manī raisīja pārdomas- visi gribam speciālisti būt, un vēl tās domas- nu ko ta es tāda nieka dēļ ārstu tramdīšu, es tak pati liela, pati gudra. Un rezultātā- cik nelaimju nav dēļ tā izcēlušās, kas nemaz nebūtu?(Kaut vai tas lielais procents, kad vēzis atklāts pēdējā stadijā). Nezinu vai tā tāda latvieša nelaime- ko ta es sīkuma dēļ otru traucēšu (ka vēl smieties nesāk)…taču paldies Dievam, ka nelīdu tai googlē un nevilku to pasākumu garumā…

 8. Visa jautrība sākās dēļ tā, ka no meklētā pirmā doma bija, ka grūtniece nokritusi un salauzusi asteskaulu un nevis, kā visticamākais meklētājs tomēr meklēja, ka astes kauls ir bijis lauzts sazin kad un kā tas tagad ietekmēs visu dzemdēšanas procesu.

  Kā ezz teica par to google un cāļa izgriešanu uz otru pusi, palasīju es arī. Šausmu stāsti un vispār brīnums, ka kāda pēc šādu salasīšanās vēl grib dzemdēt. Šādos brīžos brīnos, kā vispār mana māte mani piedzemdēja un jūsu mātes jūs piedzemdēja. Kā viņas paspēja marles samazgāt, lai ir ko pie pakaļas likt, ēst pagatavot un vēl pa dienu darbā būt.. Brīnos par to, kā mēs vispār pasaulē varējām nākt, ja patiesībā ir tik daudz faktoru, kuru dēļ tas nemaz normālā veidā nav iespējams.

  (A Laiķiks laikam joprojām par vakardienas uzbraucienu ļaunā ņem.)

  Signim paldies! Būs kādu dienu man arī jāpalūko un beidzot jāpieraksta pieklājīgie varianti.

  Visu rezumējot – Churkstinja malacis, ka google nemeklēji, bet rīkojies! Sargi punci!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.