Kni virtuve

love yourself more

Iedvesmo vīrietis: Jamie Oliver

Makdonalda karus manā virtuvē atcerieties? Kad man ieteica turēt muti, jo kas es tāda esmu, lai norādītu kādam, cik slikti ir aptaukot savus bērnus.. Bet vispār šovakar skatos jau kuro Jamie Oliver Food Revolution sēriju un, lai cik toreiz bezkaunīgi nebūtu izklausījusies, šis vīrietis vēlreiz atgādināja, ka man toreiz bija vismaz piecdesmit procenti taisnība un, ja viņš gribētu izvērst ēdiena revolūciju mūsu valsts skolās, es būtu pirmā, kas pieteiktos viņam palīgā.
Vai jums gribētos, lai mūsu jaunā paaudze nonāk līdz kam tādam, ka pat neatpazīst dārzeņus?

Vēl drusku ievads tajā, ko skatos.

Ceru, ka vēderi pilni un vakariņas bija gardas!
Par Jamie Oliver Food Revolution lieliski uzrakstījis Signis.

Atvilktne: Kni.nieki
 • Si saka:

  Nu gan sakritiiba – vakarinjas lieliskas un veederi pilni ar gardo makaronu meerciiti un saldajaa skaabais tiramisuu abi no Jamie’s 30 minute meals. Labu apetiiti!

  30/04/2011 at 21:59
 • Kni saka:

  Lieliska sakritība.
  Es jūtos šovakar iemīlējusies tajā, ko viņš dara un ar katru filmiņu iemīlos arvien vairāk.

  30/04/2011 at 22:02
 • Ilziite saka:

  un esi “paķērusi” mani bariņā.. Man ar fanojamais un “pasaule jāglābj” noskaņojums..

  30/04/2011 at 22:13
 • Dace saka:

  Zini, es no laukiem. Pati augu ar treknajām mērcēm un vidusskolā biju resna. Toties pārsvarā bērn bija tā neko. Vēl pirms kādiem gadiem 7 mana bioloģijas skolotāja apgalvoja, ka mūsu lauku skolā nav neviena aptaukojušamies bērna. Bet pagājušajā vasarā redzēju tur pa pilnam resnus bērnus….jo viņi ēd čipsus, konfektes un dzer limonādes vienā laidā. Nesaprotu tos vecākus. Veselību uz visu mūžu sabojā :(

  30/04/2011 at 22:14
  • Kni saka:

   Skumji, taču mamma šodien pusdienu laikā stāstīja man lielisku piemēru par Māriņkalna skolu, kas atrodas mana Ziemeļpola rajonā, novadā.. vai kā tur. Tā ir lauku skola un, cik man zināms, skolai piesaistīta mazpulcēnu kustība un viņiem ir pašiem savs dārziņš, kurā sākoties attiecīgajai sezonai, bērni paši audzē dārzeņus. Kas vēl, manuprāt, ir ļoti skaisti, vecāki ļoti iesaistās tajā, ko ēdīs bērni. Sagādā gan kartupeļus, gan kāpostus, burkānus.. dažādus dārzeņus, kurus tālāk mācību gada laikā pagatavo burvīgās maltītēs skolēniem. No visas sirds priecājos, ka kaut kur IR tādas skolas un kur rūp, ko bērni ēd. Lielisks piemērs un par tādiem ir jārunā!

   30/04/2011 at 22:21
   • Ilziite saka:

    Ehh, man prieks dzirdēt par tādu skolu Latvijā!!! :) :) :)

    01/05/2011 at 11:20
   • Kni saka:

    Lai arī Džeimijs mani tik ilgi noturēja augšā un neļāva gulēt, tāds prieks, ka esam satikušies! Laikam tāpēc solis šodien tik raits. Kā Tev, Ilzīt, pēc vakardienas tikšanās ar iedvesmotāju?

    01/05/2011 at 11:42
 • ccasino saka:

  Es varu ēst ko vien gribu un cik daudz gribu resnumā neiet, dažreiz pat riebjās par savu kalsnumu.

  01/05/2011 at 22:19
  • Kni saka:

   Labāk neiespringsti un dari tā, kā Tev patīk.
   Mums jau nekad nebūs labi. Tajos Džeimija stāstos cilvēki mirst no resnuma un aptaukošanās, taču, ja Tu ēd un tā ir Tava ķermeņa īpatnība, ka Tu nepieņemies svarā, bet visādi citādi veselība visās šūnās pulsē, tad nevajag riebties. =)

   01/05/2011 at 22:54
 • Mēnessmeitēns saka:

  žēl, ka man kompis noplīsa! :(
  am, a Tu kurā vietā skaties? Nu priekšdienām, jāieliek must see sarakstā! :)

  04/05/2011 at 15:46

Leave a Reply