Iespējams, ka Tev šī filma jāredz

Filma – High Fidelity.
Robam Gordonam pieder mūzikas ierakstu veikals un viņš veido mūzikas izlases, balstot tās dzīves notikumos. Tā veidojas – top 5 šķiršanās izlase, iedalot katrai no siržu lauzējām un ar šīm attiecībām asociējušos dziesmu. Attīstoties kādam notikumam, neviļus filmas stāsts tiek pasniegts visu sadalot top 5. Kaut vai top 5 sapņu darbi/profesijas.
Robs uzskata sevi par puisi, kuru visas sievietes vienmēr pamet un šī reize nav izņēmums.
Laura pamet Robu un viņš sāk prātot, kāpēc vienmēr noticis tā un cenšas satikt bijušās draudzenes, taču jāatzīst, tas nenotiek kā banālajās filmās, kur puisis dricelē apkārt ar melnu blociņu un lūdz visām piedošanu, vai arī cenšas noskaidrot, kas nogājis greizi.

Viena no filmas interesantākajām daļām norisinās Roba mūzikas ierakstu veikalā, kurā kopā ar viņu strādā divi darbinieki, kas teju vai kā mūsu pašu Baltijas papīra bodē ar acīm skenē, kurš papīru dabūs, bet kurš ne. Tā arī Roba bodītē, kurš pelnījis ierakstu un kurš labāk lai tuvumā nenāk.

Filma ir kā ceļojums no vienas dziesmas uz otru un noteikti patiks mūzikas kolekcionāriem vai vismaz būs saprotamāka neplanktoniskās mūzikas klausītājiem. Pieļauju, ka šai filmai ir viens no labākajiem skaņu celiņa diskiem un kādu laiku tas arī dzīvojās manā pleilistē, bet sakarā ar visām pārceļošanām un datora tīrīšanām sen pie manis vairs nav atrodams.

Ieskatam – te būs viens no Roba topiem. 5 Lauras īpašības, pēc kurām viņš skumst.
Filma par satikšanos, seksu (galvenais jautājums – vai viņš ir labāks?), rokenrolu, draudzību, atraidījumu un visādiem niekiem. Lai nu kā, bet būs daudz daudz mūzikas. Labas mūzikas.

Bet labam miegam – Jack Black.

Ir jau vēls vai agrs.. šis tas ir izdarīts un to šo to varēs redzēt nākamnedēļ.

Published by

Kni

Love yourself more

2 thoughts on “Iespējams, ka Tev šī filma jāredz”

  1. Kad gāju vidusskolā, angļu valodas labākaia apguvei mums skolotājs dažreiz lika skatīties filmas angliski. Šī bija viena no tām. Un kaut kad nesen es gribēju noskatīties, bet neatcerējos nosaukumu. Paldies :)

  2. Mūzika līdz manīm aizgāja tikai viena. Tas vecis ar piesmakušo balsi. Un lai arī pats veidoju savus sarakstus (mūzikas), filma likās kaut kāda ne tāda. Toties Laura…

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.