Ievadruna vasarai

Pagājušajā gadā, kamēr citi skaitīja taureņus, kurus redzējuši, es skaitīju kabrioletus. Vienu pēc otra un dažādās krāsās, taču taureņi tā arī manā tuvumā nelidinājās, līdz vienu dienu, ejot garām manai tagadējai dzīvesvietai, ieraudzīju divus, turklāt raibus. Likās, tie abi uzsākuši kādu spēli, rotaļājās gaisā un atlika vien pie sevis noteikt – beidzot arī es sagaidīju savus pirmos. Tā arī šorīt pamanījos redzēt divus, tikai katru atsevišķi. Iespējams, tie laidās viens otram pretim, jo tos šķīra vien pāris kvartālu. Raibi. Lai tad nu tā arī būtu un pret vēl vienu varenu un raibu vasaru iebildumu man nav.

Taujāta par garšām un smaržām, šodien pavisam noteikti varu teikt, ka tā ceptās gaļas smarža, kas uzvirmo no daža pagalma, neprātīgi kairina nāsi. Domās jau zīmēju ainiņas par svaigu lapu salātiem, gurķiem, tomātiem, rukolu (bez kuras vairs nevaru iedomāties nevienus salātus), avokado un sieru. Roka pastiepās arī pēc 2009. gada rīslinga maģiski zaļā pudelē (jā, Rudu, tieši tā paša ar reibinošo garšas buķeti). Visās garšās, kuras man tīk, ir vienkāršība. Nevar būt nekā labāka par Ziemeļpola ezerā ķertām zivīm, kuras kūpinātas ģimenes dārzā, tur pat norauta svaiga gurķa un tomāta. Man garšo vasara ar visām tās izrietošajām sajūtām. Man garšo būt!

Published by

Kni

Love yourself more

6 thoughts on “Ievadruna vasarai”

  1. Maajupceljaa man ari gadiijaas pirmais taurenis – tikai dzeltens (kaads nu ir ar taadu jaaiztiek – pirmais paliek pirmais)
    zilonji juutas labi – Anna no sajuusmas spiedza, maneejais ar lepni gozeejas pie kruuts… L-skapja shokolaadiigais tika Martai – tagad shis pielipinaats veekshpeedus (varbuut, lai justos kaa maajaas, ja ir no zemesbumbas apakshas?starp citu – tie ir Aafrikas vai Indijas lopinji?)
    veelreiz PALDIES!

    1. Vispār es Tev rakstīšu vēstuli. Visu dienu domāju, ka man mājās nedarbojas internets :D Tāpēc vēl neuzrakstīju.

    1. Mhm, visu štokmani apgriezu otrādi, lai atrastu vēl kādu to maģisko pudeli. Lauzos cauri pūļiem, jo tā manta ir traki garšīga. Ja jums kādreiz gadās, ka LB veikalā bābietis stāsta, ka tas lētais vīns, kurš ar atlaidi maksā knapi 2 latus, taisieties no tā vietas prom, cik ātri vien varat. Ja spēsiet sagaršot vairāk par parastu alkoholu, piezvaniet. Es jūs apsveikšu. Par labu mantu ir drusciņ jāpiemaksā un par labu garšu arī. Jāpieraksta te, lai neaizmirstas. http://www.drloosen.com/v01_drlriesling.htm Bērni, alkohols jūsu veselībai nodarīs šmuci. Ignorējiet šo slavējošo komentāru.

  2. Galvā putni un vēderā taureņi ir laimīgākais stāvoklis, kādu vienkāršajam mirstīgajam ir ļauts izbaudīt. Un lai ko teiktu visi neatkarīgās dzīves cienītāji mani ieskaitot, laiku pa laikam mēs katrs sajūtamies pa druskai kā taurenis, klusībā cerot kādu dienu sastapt sev pretī lidojam kādu līdzīgo ar tik pat raibiem spārniem – kā pazīšanas zīmi, ka savējais. Priekā! Par taureņiem! :)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.