Indian Indian Indian, Goa Indian

Gribas pavisam nopietni teikt, ka neapzināti esmu tikusi pie manu ziloņu vēstnieka. Vēstnieks jau kopš pagājušā gada jūnija uzturas Eiropā un ir izkārtojis 4 ziloņiem dzīvi otrpusokeānam un tagad vienu vēlas iemitināt poļu zemē pie kādas glītas dāmas.
Ja kādam toņu izvēle liekas savāda, tad varu paskaidrot, ka viss ir ar nodomu. Šim bija jākļūst par ļoti indisku ziloni, tāpēc par pamatu izvēlējos tumši pelēko. Nez kāpēc man liekas, ka tieši tāda varētu būt īstā ziloņa ādas krāsa. Ornamentu krāsa kontrastē ar pamatu tieši tāpat kā izskatītos uz svētkiem rotāts zilonis Indijā. Mans vēstnieks vēl nezina, ka meitene papildus saņems ne tikai ziloni, bet arī sīciņus pogauskarus. Tagad tikai joka pēc varētu piemērot viņa paša sludināto cenu politiku, par kuru viņš man lasīja lekciju, kamēr uzturējās manā viesistabā. Tā tas notiek, ja “brauc” ar savu glīto muti.

P.S. Virsraksts radies mirklī, kad es tā kā kautrīgi pārjautāju, vai domāts indietis vai indiānis :D

Published by

Kni

Love yourself more

6 thoughts on “Indian Indian Indian, Goa Indian”

  1. Paldies!
    Vēstnieks atzina, ka “It really really reallllllllllllllly looks amazing.” Re, tad jau dāmai arī patiks. =)
    Citādi, ja taisīs ko līdzīgā stilā vēl (un taisīs, jo NoSirds Inga arī gribēja kaut ko ļooooooooooooti indisku), būs jāiegādā pincete to mazo detaļu “uzsēdināšanai” uz ziloņa sāniem.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.