Iz arhīviem: Zvaniet! Zvaniet! Garantēts laimests!

Es taču teicu, ka nerakstīsies, tāpēc te būs vēl viens arhīva gabals, kas paspējis izbēgt no izdzēšanas.
Kad vakardien vakarā nekādi nevarēju aiziet gulēt un pēc tējas dzeršanas un mielošanās ar suši bija uzradies netīro trauku kalns, fonā ieslēgtajā televāzijā sākās tas humora raidījums, kurā cilvēki zvana un min vārdu. Nekas nav mainījies, arī vasarā, kad pieskatīju Inī kaķi Fēliksu (vai arī Fēlikss pieskatīja mani?), šis raidījums manī raisīja smieklu vētru. Tas notika tā:

Šauju ar pulti pa ekrānu un tur visādi raidījumi, viens no tiem – Bagātību sala (tiesa gan krievu valodā) un raidījumu vada Aleksandra Kurusova.

Azartspēļu cienītāja es neesmu, lai gan esmu bijusi īstā kazino. Tādā riktīgā. Nevis kā te.. kaut kāda spēļu zālīte ar 10 spēļu atomātiem. Man kaut kā arī nepielec, kā var likt pāris tūkstošus, piemēram, ruletē. Tā ir absolūta veiksmes spēle un izskaitļot jau nemaz neko nevar. Saprotu, spēlējot pokeru, galva vismaz jāliek lietā, bet ruletē vairāk par čuju vai ņuhu nekā nav.

Atgriežoties pie raidījuma. Jau pāris minūšu laikā summa ir uzkāpusi no 150 Ls uz 400 Ls. Nebeidzu brīnīties par tiem pamuļķiem, kas zvana. Saša tik skandina: padomājiet labi. Pieci burti. Es jums atklāšu vēl vienu burtu un tagad no šiem pieciem burtiem jāsaliek vārds. Zvaniet! Zvaniet! Neļaujiet citiem savākt jūsu naudu :D
Ļaudis zvana diezgan aktīvi un pag, man tas teļuks tālu, tūlīt paskatīšu, cik ir zvana cena. 96 santīmi! Varu iedomāties, kādi ir tie telefona rēķini, kurus cilvēki saņem. Ja laimē summu, tad visamaz ir ar ko nomaksāt.

Tik un tā nesaprotu, cik naivam cilvēkam… cik lētticīgam cilvēkam ir jābūt, lai zvanītu. Loģiski ka vienam no šī bara paveiksies, bet līdz tam būs jāiztērē kaudze naudas. Un ja naudas jau tā nav, kāpēc tik daudz cilvēku meklē tik it kā vieglas naudas iegūšanas iespējas?

Skatos un smejos O! 450 Ls. Saša jau tik daudz ir pateikusi priekšā un nu ir skaidrs, ka atminējums ir glāze, bet vai nav jocīgi, neviens nav sazvanījis … Atliek vien zvanītājus apsveikt ar telefonrēķinu
Labdien! Te jūsu Lattelekom. Apsveicam, jūs esiet laimējis 200 Ls latu rēķinu :D

Foto no šejienes.

Published by

Kni

Love yourself more

One thought on “Iz arhīviem: Zvaniet! Zvaniet! Garantēts laimests!”

  1. O jā, kad dzīvojos mājās ar bēbi, reizēm šito fonā manīju un nespēju vien nobrīnēties, nu kas ir tie ļaudis, kas tiešām zvana???
    Un man ienāca prātā, ka tām vadītājām algu droši vien maksā telefonoperatori:)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.