Jo dūša netiek līdzi

Kāda mana draudzene saka, ka tam, kad brauc atpakaļ no ceļojumiem ar lidmašīnu un pēc tam kādu laiku jūties slikti, ir saprotams izskaidrojums: patiesībā sākumā “atlido” tikai ķermenis, bet dvēsele, dūša (no krievu valodas душа), kas savukārt ir tā pati dvēsele, atlidojot tikai pēc tam un sliktā pašsajūta ir tik ilgi, kamēr fiziskais ar garīgo atkal savienojas. Savukārt braucot ar auto vai autobusu, dūšiņai esot vieglāk tikt līdzi.

Lai kā tur ir, tajā mirklī, kad kādai sāpei rodas reāls izskaidrojums, paliek vieglāk. Paliek vieglāk dūšu mājās (viņas mājās) sagaidīt.

Košu nedēļu!

Published by

Kni

Love yourself more

9 thoughts on “Jo dūša netiek līdzi”

  1. Vai cik foršs izskaidrojums! Tas noteikti der arī situācijā, kad pēc tik daudz brīvdienām cilvēks jūtas noguris… :) Ķermenis jau atvilcies uz darbu, bet dūša vēl papēžos… :)

  2. izskaidrojums labs :) thanks :) bet man nez kapēc uzreiz nāk prātā vecā anekdote – par to, kā no rīta atrod uz galda zīmīti(kr.val.) “ujehala na vsegda.tvaja kriša” :))) nezinu kaut kā uzreiz izlasot vārdu “duša” atcerējos šo joku :))) lai jums viegla visiem atgriešanās mājās un darbos! (man šoreiz nav tik grūti, jo jāņus te nesvin un latviešu arī nav – vismaz man zināmu)..

  3. Man tā dūša tīri bieži ar automobīli braucot paliek tīri apskādēta, kur, nu vēl ja es brauktu ar lidojošo kuģi |!!!|

  4. Nedēļu braukājot pa LV ar auto, dūša bija tik ērti iekārtojusies priekšējā sēdeklī, ka pēc atgriešanās no rīta pamostoties jau posās atpakaļ uz auto. Laikam jau bija aizskrējusi kādu gabaliņu, jo pusi dienas bija sajūta, ka kaut kas pietrūkst.

  5. Šī lieta bij’ zināma un es pat dzirdēju, ka ja ātrums ir lielāks kā 100 km/h pārvietojoties, tad arī “dūšiņai” sāk rasties problēmas tikt līdzi. Tā, ka ar auto arī šis risks pastāv, tik attālumi citi :)

    1. Tad tāpēc pēc lidojumiem es mokos tik ļoti, ja vēl parēķina tos faktus – mēs lidojam ar tik un tik kilometriem stundā, aiz loga ir -50 grādi un esam tik un tik tūkstošus kilometru augstumā. Manējā iet kājām :D

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.