Kni virtuve

love yourself more

Kā es pie vāciski lasošās publikas tiku

Jau vakardien vakarā pamanīju statistikas daļā, ka virtuvē nāk ciemiņi no facebook.com. Tā kā es ne tuvu neesmu aktīva facebook lietotāja, tad protams, tas manī izraisīja izbrīnu. Centos iet uz norādīto saiti, taču neko vairāk par “kļūda mēģinājumā” nesaņēmu. Turpināju brīnīties, bet nu nevar, nevar. Ko tur daudz.

Šorīt, dzerot tēju virtuvē, ieraudzīju vaininieka atstātās pēdas, ja tā var izteikties. Blackbirds.tv – the fabulous, famous, xtrordinary … tā stāv rakstīts šajā vācu mājas lapā, kurā tiek stāstīts un rakstīts par mūziku un mūziķiem. Tommy Tulip uzgājis manu Berlīnes stāstu, visticamākais patulkojis ar tantes gūgles palīdzību un ir nesaprašanā par mana ieraksta ievadvārdiem. Ziniet, es arī būtu. =) Smējos jo gardi, jo tiku nodēvēta par vieskorespondenti un kur nu vēl mans raksts par koncerta kritiku.

Tad nu atstāju Tomijam ziņu, ka mans virtuves ieraksts nekādā ziņā nav uztverams kā koncerta kritika, t.i., Ruperta virtuves orķestra uzstāšanās Potsdamas laukumā. Ka tas ir mans stāsts draugiem un citiem lasītājiem par piedzīvoto Berlīnē. Lai aiztaupītu gūgles tantes māsīcai tulkotājai darbu, ziedoju brokastīm paredzēto laiku, kustināju smadzenes un tulkoju ierakstu vācu valodā, lai maniem jaunajiem vācu viesiem tiek =) Tik vien kā nodomāju, cik labi tomēr, ka kaut kas tāds atgadījās. Tas piespieda mani saņemties atsvaidzināt vācu valodas rakstisko pusi. Ceru, ka kļūdu tur nav pārāk daudz un, ja kāda arī ir, tad tā netraucē.

Tā tās lietas notiekās, cik bieži negadās kāds notikums, par kuru mēs tā kā saraucam pieri, taču cik daudz tas tomēr mums dod vēlāk. Kaut vai tādu sīkumu, kā patrenēt piemirstu prasmi.

Lai koša diena!

Foto aizlienēts babble.com.

Atvilktne: Kni.stāsts

Leave a Reply