Kni virtuve

love yourself more

Kā indiešu šalles

Šonakt izgulējos pēc labākajām studentu tradīcijām, proti, ātri. Izgāju no mājas stundu agrāk un likās, ka esmu iekļuvusi citā laikā, kas pat nebija melots. Katru rītu no mājas izejot vienā un tajā pašā laikā, pretī nāk vieni un tie paši cilvēki, savukārt šorīt, likās, ka esmu iespraukusies to citu cilvēku laikā. Pretim nākošie vīrieši kaut ko bubināja, kāda sieviete, kas nāca pretim Vērmanītī, noskatījās šķībi.. tieši tāpat izdarīja arī meitene autobusa pieturā. Ka es jums saku, es biju svešā, t.i., viņu laikā.

Lai noslēgtu šo darba nedēļu godam, esmu jums pietaupījusi vēl kādu atrādāmo materiālu – svītrainus ziloņus, kurus darināju domājot par indiešu šallēm. Tieši tām svītrainajām kokvilnas šallēm, kuras rindu rindām rotā katra tirgoņa būdu un maksā teju vai santīmus, salīdzinot ar cenām, par kādām tās varētu iegādāties te. Šīm šallēm ir kāda burvība – tās pilda savu pamatfunkciju un var piesegt rietumniecisko dekoltē. Tās var pasargāt galvu no pārkaršanas un Goa pludmalē pārtapt par svārkiem vai kleitu.

Savulaik Ošiņa rakstāmlietās negausīgi sapirkos plastiku un tiem, kas tā darīja, dāvanā tika piešķirtas plānplānas zelta follijas, kuras ilgu laiku tā arī nogulēja neaiztiktas. Nezināju īsti, ko ar tām iesākt, turklāt manas attiecības ar zeltu vienmēr bijušas diezgan atturīgas. Tas ir kā zināt vienam par otra eksistenci, taču neko nedarīt tā labā, lai iepazītos. Nolēmu pārtraukt šo atturību un ielaidu pa šķēlītei zelta katrā no ziloņiem.

Pirmais ir dabūjams (piespraude), otrais un trešais – pieejami (magnēti), savukārt oranžais rezervēts Sanitai un tiks papildināts ar auskariem.

Košu piektdienu!

Atvilktne: Sloņ un darbi
 • Tincii saka:

  Zelts, manuprāt, ir ļoti veiksmīgi ierisināts (no vārda risinājums) ziloņos. Like!
  p.s. Kni, Tu tās šalles netaisi? Sagribējās tieši strīpainu šalli, ar kuru piesegt dekoltē :)

  25/11/2011 at 09:26
 • mazzinss saka:

  Piesakos uz tumšzilo pirmo piespraudi indieti, ja var:)

  25/11/2011 at 09:54
 • rediiss saka:

  oh, nu, re, nokavēju ziloni. šie man ļoti patīk, jo esmu atkarīga no strīpām. :D zelta “dziedziņš” vismaz iekš foto izskatās ideāli! tev ir sanākušas perfektas indiešu šalles :)

  25/11/2011 at 10:28
 • Elīna saka:

  Ai, kādi forši strīpaiņi! :)

  25/11/2011 at 10:34
 • Deglavs Augusts saka:

  es tomēr ieteiktu Tev uzražot kādu partiju ar maskulīnākiem elefantiem :)

  25/11/2011 at 11:16
 • Ilziite saka:

  skaistuļi! :) :) :)
  un tavas jaunās attiecības ar zeltu mani priecē!! Lai skaista draudzība!
  P.S. Ceru, ka tā atsauksies pozitīvi arī uz manu topošo rotu, par kuru vēl diskusijas un domas nav beigušās.. :D

  25/11/2011 at 17:26
 • Kni saka:

  Gandrīz jau pateicu “paldies, dāmas”, bet tad pamanīju Deglavu :D
  Paldies!
  Maziņam piespraude rezervēta.
  Ilzīt, es par Tevi domāju.

  25/11/2011 at 19:41
 • Liene saka:

  oi, oi kādi šie skaistuļi! :) sagribējas gandrīz arī man, bet nu labi. Šoreiz pasēju un ilgojos nokārtot lietas ar iemaksu ***** (cenzēts) fondā! :D

  26/11/2011 at 01:03
  • Kni saka:

   Piedod, es to fondu izcenzēju. Gan jau es pati kādu dienu.

   26/11/2011 at 01:38
 • Liene saka:

  nemaz ar nav jāatvainojas, drīzāk jau man vajadzēja padomāt pirms tā atklat visu, ir ok, bet to otru iespēju Tu arī paturi prātā :D :D :D

  26/11/2011 at 01:50
 • Valdis Ošiņš saka:

  prieks, ka esi nonākusi līdz cēlmateriāliem:). Zelta kalni varētu būt katra īstena rausēja sapnis, tā kā ne tikai ziloņi (kuros zelts iestrādāts tā bikli un saudzīgi:)), bet gan paši šie attēli varētu kļūt par fetiša bildīti viņu datorekrānu foniem. Varbūt laiks padomāt par jaunas auditorijas apgūšanu ar cita veida produkciju:)?!

  26/11/2011 at 12:51

Leave a Reply