Kad bulciņa pati lien mutē

Neieturiet diētas, vienkārši nopērciet savam izmēram atbilstošu apģērbu un piesakieties treniņiem sporta zālē. Tas tā, it kā par tēmu, bet patiesībā ne par tēmu.
Diētas nav domātas man un mērķtiecīgi badojusies par godu kleitai arī nekad neesmu.
Pirms pāris dienām biju nolēmusi ieturēt citādāku diētu. Vārdisku. Turklāt man jau sāka izdoties, bet tad.. tad es secināju vienu, ka brīdī, kad esi apņēmies ievērot diētu, “bulciņa” pati lien mutē. Kāpēc tā? Kāpēc tad, kad apņemšanās ir nostabilizējusies, to kustināt nāk visādi kārdinājumi?

Published by

Kni

Love yourself more

8 thoughts on “Kad bulciņa pati lien mutē”

 1. Labs jautājums… Nudien gribētos dzirdēt/lasīt atbildi :) pāris reižu esmu mēģinājusi sevi biki iegrožot, bet tas beidzies ar divreiz lielāka apetīti :D un pamatīgu izsalkuma sajūtu…

 2. zini Kni, es neesmu ļoti dievbijīgs cilvēks (bet peikrītu, ka TUR “augšā” tomēr kaut kas ir), teikšu Tev tā – par Tavu dvēseli cīnās, lai iet klišeja – Dievs un Velns! :D un tas notiek, lai redzētu cik noturīga esi savos lēmumos un spējā tos relizēt, jeb mūžsenais joks ar kārdināšanu :P :D

  1. Zini, tikai tām manām apņemšanām (diētām) īsti nekad nav nekāda labuma, pat man ne.
   Nu tāda paspītēšanās, tipa rakstura demonstrēšana, jo kā saproti, mēs par ēdienu nerunājam.
   Bet vispār pa nakti izdomāju, ka vajag sevi dozēt, tad nebūs nekādas diētas jāietur un mierīgi varēs ļauties kārdinājumiem, kas tajā mirklī nemaz ar neliksies nekādi kārdinājumi. Kaut kā tā.
   Visas diētas no “pārēšanās”, no “pārdozēšanas”.

 3. Man gan daiētas patīk! Bez kautrēšanās varu atklāt , ka esmu izmēģinājis vairākas un ar visam ir labi rezultāti.
  Varu padalīties :) !

  1. Man jau patīk, ka Tu nekautrējies atzīties vienā no tām trīs “vīriešiem pēc trīsdesmit” kompleksu trīsvienībā: vecums, svars un mati.
   Klāj vaļā, kā tievē vīrietis!

   1. Vīrietis pēc 30, kad saprot, ka , ja turpmāk neko nedarīs , tad būs jāpaliek uz šis zemes vienam :D skrien, arī ēst cenšas pareizi. Reizi trejos mēnešos ievēro šādu kūri :trejas dienas ēd tikai brūnos rīsus, trejas tikai vārītu vistas fileju ( 7.min vārītu ) un trejas dienas tikai ābolus. Allez` hop – strādā! 5 kg ir minimums ko var dabūt nost. Biežāk sādi darīt nevajadzētu.
    Bet tas nu vispār katram individuāli. Esmu asinsgrupu daieitu mēģinājis, reģiona diētu… arī šisvasaras hītu- Dakāna diētu. Vispār šis mani ļoti interesē un tā kā mēģinu pat šo mācīties , tad varu konzultēt kā vien vajag.
    uff… nemaz nenosarku.
    P.S. mateļi ar vēl vietā. Atliek vien dēls, jo čuska ir nogalēta un koks iestādīts. :D

   2. Draugs, tā taču ir iedzimtība.
    Ja es nemaldos, tad pieaugušam cilvēkam ir tieši tik pat tauku šūnu cik mazam bērnam, tikai atšķirība ir izmēros, un, ja Tev būs nosliece uz aptaukošanos, tad viņa būs. Es tomēr iesaku iztikt bez diētām, regulāri sportot un pasekot līdzi, lai visu ēstu ar mēru un nepārrītos. Man būtu žēl šitā sevi mocīt, turklāt pēc trīs dienām lokot māgā tikai ābolus, es noteikti attaptos Stradiņos vai Gaiļezerā un man beidzot izšķērētu to aklo zarnu (tfu tfu tfu), bet, ja līdz tam nedavilktu, tad mans vēders draudētu pārvērsties par Katlu (to neganto vulkānu, kas grasās aktivizēties) un man noteikti būtu jāatsakās no jebkādas komunikācijas ar apkārtējo pasauli :D
    Kas ir tas šīs vasaras hīts… pirmo reizi dzirdu tādu Dakāna diētu. Kā izpaužas?
    Ā un vēl viens svarīgs jautājums – cik ātrā laikā tie pieci kilogrami atnāk atpakaļ? =) un ar cik lielu uzviju? =)

 4. He he.. :) mana mīļā tēma..
  Labākais veids, kā pārvarēt kārdinājumu, ir ļauties tam.. :) bet ir jomas, kur tas nestrādā!
  Tā, ka – diētām nē!! Es par ēšanu/baudīšanu/utt, un par būšanu izvēlīgai!! Ne katra bulciņa ir jābāž mutē. Ja gribas ēst, ēd to, kas jāēd! :P

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.