Kad Tu pēdējo reizi padomāji par sevi?

Vakardien vakarā pateicoties vakariņās iegūtajai labsajūtai, rokas tā arī nesaņēmās rakstīt. Zin, padomās par sevi, ierakstīs rīt. Pienāca rīts, kalkulējošā daļa izdomāja, ka jāpadomā par sevi vēl un pārlika modinātāju par pusstundu. Tā nu es te jau divas reizes par sevi padomāju un nosnaudos.
Kad Tu pēdējo reizi padomāji par sevi?

P.S. Ieraksts būs.. vakarā :D

Published by

Kni

Love yourself more

4 thoughts on “Kad Tu pēdējo reizi padomāji par sevi?”

  1. Par sevi domāju vakar un turpinu arī šodien. Šīs divas dienas tiek veltītas skaistumprocedūrām! :)

  2. Labs jautājums.Kad es padomāju par sevi…varbūt kaut kad nesen, bet vispār es ļoti bieži domāju par citiem .,.,..Varbūt ir pēdējais laiks domāt par Sevi |!!!!!|
    paldies, Knī, būs par ko padomāt ,./,.//|!!!!|

  3. Es pat neteiktu, ka tā būtu bijusi kāda īpaša par sevi padomāšana – man sestdien gluži vienkārši nežēlīgi nāca miegs un – es ļāvos, visu dienu ar nelieliem pārtraukumiem kaloriju uzņemšanai :) Tik ļoti ļāvos, ka svētdien gandrīz nokavēju savu velomaratoni, bet cik labi atpūties biju! Galvenais ir ieklausīties sevī un nenotriekt sevi galīgi līdz kliņķim. Jo ir piedzīvots, ka arī pavisam tukšu izlādētu telefona akumulatoru parastais standarta lādētājs nemaz neņem un nekas neatliek kā nest paģībušo sakaru ierīci uz darbnīcu. Uz kuru darbnīcu nesīsi sevi?

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.