Kaleidoskops

Pie sienas piespraustas divas lapiņas. Vienu rotā darāmo darbu sarakts, savukārt otru tas, kādas tehnikas jāizmēģina. Tehniku saraksts ir krietni vien īsāks, tāpēc, lai tik ļoti ierobežoto laiku izmantotu produktīvāk, ķēros pie tā, ko parasti atlieku, proti, tehnikām. Tās ir tās lietas, kuras vienmēr gribas izmēģināt, taču ne vienmēr var piedāvāt kādam no darāmo darbu saraksta.

Kaleidoskopiskais raksts pieder pie tām lietām, par kurām savulaik paziņoju, ka tādas netaisīšu, nedarīšu un vispār tas nav man. Atgādināšu, ko tieši to pašu savulaik teicu par rozīšu rakstu. Nu bija pienākusi kārta kaleidoskopam.

Saskatījos aptuvenās pamācības, tapšanas principu un uzsāku darbu, kas ieilga trīs stundas, pieskaitot klāt vēl vienu, lai rakstu samazinātu un saliktu visu galu galā kopā. Tāda nevāja meditācija, kuras laikā sevi mierināju, ka nākamajā rīta izgulēšos automašīnā (ak, naivā!) un ka cilvēki tīri labi spēj funkcionēt arī tad, ja paguļ tikai trīs vai četras stundas.

Kaleidoskopisko rakstu veidoju no trīsstūra. Ja ieskatīsieties, tad, ja sadala kvadrātu četros mazos kvadrātos, savukārt to mazo kvadrātu trīsstūros, tad pāri paliek tieši viens trīsstūris, no kura veidojies viss raksts.

Kas man sanāca? Skaties zemāk!

Ja nu Tev kārojas šo meditācijas ziloni, tad cel roku. Kopā ar mazauskariem Tev būs jāšķiras no 17 delfīniem. Kvadrātiņš gan ir tikai tāds raksta paraugs, lai pati atceros, ko uztaisīju.

Published by

Kni

Love yourself more

12 thoughts on “Kaleidoskops”

          1. Patiesībā, ja paskatās šī veida rakstus, tad labākie arī tiešām tā izskatās. Gribēju jau teikt, ja tas neaizņemtu tik daudz laika, tad varētu taisīt regulāri. Nu labi, ar laiku piešauj roku, bet pēc būtības jau mandalu ātri netaisa, vai ne?

          2. Nē, Mandalu netaisa ātri. Paiet dienas, nedēļas un/vai mēneši. Tas ir rūpīgs, meditatīvs darbs. Nav pareizi arī uzzīmēt mandalas vienā rāvienā, labāk ir tad, ja to padarīšanu izstaipi, šāda meditācija vairāk atbrīvo. Ja visu taisi uzreiz, tad esi sakoncentrējies jau uz gala rezultātu. Bet, ir jāmāk izbaudīt pats process! :)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.