Kam bardaks, kam kārtība

Runā jau, ka tad, kad esot bardaks apkārt, bardaks esot arī iekšās.
Nekā nebija. Skatos uz savu haotisko darba galdu un tajā visā ir tik daudz kārtības un pati šobrīd jūtos sakārtotāka kā jelkad. Atļaujiet kādam sakārtot savu darba vietu un redzēsiet, ka nekad vairs neatradīsiet lietas, kuras būtu varējuši atrast kaut vai ar aizvērtām acīm. Tajā mirklī, kad šajā nelielajā papīra jūklī tomēr izjūtu vieglu nokaunēšanos (citu ietekme), paskatos uz šefa galdu un palieku mierīga. Mēs te tādi divi un visam savs līdzsvars.

Iespējams šo galda jūkli es varētu salīdzināt ar jūkli iekšās, kad kāds tomēr ņemas to kārtot bez “juceklīgā personāža” piekrišanas un kā zināms, labs nekas nesanāk. Galu galā esi ticis pie svešas kārtības un labi sajūties tikai tad, kad sajauc to visu līdz savam haosa līmenim. Nepropagandēju haosu, drīzāk katram savu kārtību. Katra tā papīru kaudzīte man pazīstama no pirmās lapas, kas uzlikta pa virsu, līdz tai, kas pašā apakšā. Radošā nekārtība – tā to saucu es.

Bērnībā man patika draudzenei palīdzēt sakārtot istabu, savukārt nepatika kārtot savējo. Vai nav aplami? Vai nav briesmīgi? Savu haosu saglabāt, bet citam sakārtot, lai gan par tā sakārtošanu droši vien priecājās tikai draudzenes mamma, taču pati draudzene izlikās priecājāmies, jo mamma priecājās. Ko es ar to gribēju teikt? Da neko. Sēdēju un iedomājos, nez ko apkopēja par mani.. par katru no kolēģiem domā, kad nāk uzkopt.

Skat, šitā atkal cepumus ēdusi. Nez kad viņa krūzi izmazgās? Šitas laikam nekad savu galdu nekārto? Ko viņi te izlējuši? O, skat, kādu labu grāmatu atstājusi.. Tieši grāmatnīcā skatījos. Pasēdēšu, mirkli palasīšu. (par šo gan es krietni šaubos, tikai fantazēju).. Tā, tā, puķes atkal neviens nelaista. Nu kāda vella pēc tad tās te tiek turētas? (jo kolēģi viens otram uz svētkiem dāvina.. podiņos. Dārznieki nerealizējušies. Man atdeva kā audžubērnu, joprojām audzinu.)

Citādi smieklu jūrai un applausu vētrai par trāpīgiem izteicieniem šis! Galu galā drīz būs vēlēšanas – jevrovīzījas vēlēšanas. eirovizijaxxx.blogspot.com Nils Sakss ir nepārspējams.

P.S. Nils un Edijs, divi latvju puiši, kas mēdz būt krietni rupji un tas otrais jo īpaši, bet tik patiesi!!! Rupji un patiesi. Tas der.

Published by

Kni

Love yourself more

4 thoughts on “Kam bardaks, kam kārtība”

  1. a kur tur ir nekārtība uz Tava galda? normāla radoša atmosfēra :) Ja man būtu tik feina darba vieta, es aiz priekiem uzmestu kūleni! :)

  2. Galds bija mans tad, kad mēnesi dzīvoju Vācijā. Dikti ērts bija un skats pa logu uz Francijas mežiem. Burvīgi saulrieti!

    1. Super! Lasot tavu spriedelējumu, šķiet, kas esam bardaka māsas.Arīdzan man tāpat, sacīt sakot, bardaks uz galda, bet pamēģini tak pirkstu piedurt un sakārtot. Neko vairs neatradīšu.
      Jā, un ko gan apkopējai nenākas redzēt un apskatīt. Viņa par mūsu biroja darbiniekiem zina varāk, kā kolēgis par kolēģi. Apskatei viss – uz galda – mīlumlietiņas, kosmētika un vēl šis tas. Miskastē- mizas, papīrīši un viss ko šķērējam!
      super, tad jau viss ir kārtībā.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.