Kamēr jūs skatīsieties

Kamēr jūs skatīsieties šo, es tikmēr ar Antuaneti dzeršu kādu siltu dzērienu, atrādīšu koka ziloni un viņa grezno mājiņu.
Kamēr jūs skatīsieties šo, mēs jau ērti iekārtosimies kinoteātra mīkstajos krēslos, lai noskatītos drīzumā gaidāmo filmu reklāmas, paskatītos, kā citi stūķē vaigos popkornu, kuru noskalos ar bruvju dziru, proti, kōlu. Tad nodzisīs gaisma un sāksies mūsu kino par pusnakti un Parīzi. Bet jūs skatieties, skatieties un vēliet mums labu laiku.

Published by

Kni

Love yourself more

11 thoughts on “Kamēr jūs skatīsieties”

 1. ja, laikam esmu pilniba izkritusi no virutves un kino aprites – filmu nezinu :( bet ja ir Parize, tad sis skaistais mili sevi vairak darinajums noteikti man asociejas ar kamamberu :)
  un atbildot uz sen atpakal jautato – ja, Tunisijai, ja LV pilsoni brauc vieni (un nevis turistu grupa) vajag vizu, tuvaka vestnieciba ir Varsava, bet vel pirms neilga laika augusta vareja ari ielidojot Tunisas lidosta vizu nokartot – samaksajot 10dinarus un gaidot aptuveni stundu, tas, gan nozime, ka pie izlidosanas vajag exit visa – atkal tada pati procedura. nemacesu gan apstiprinat, vai tas turpina darboties ari tagad pec velesanam :) protams, gaidu ciemos :)

 2. Signe, kur Tu biji pazudusi, ka tik ātri atnāci? Tik jauki, ka esi atkal ienākusi.
  Filma bija LIE-LIS-KA! Patika. Ļoti. Labprāt noskatītos vēlreiz. Kaut vai mājās.

  1. Pieprasīt ir ļoti skarbs un stiprs vārds. Vai domā, ka tas te der, pat ja Tu koķetē.

 3. Ja ne Kni, es mūžam nebūtu uz to filmu iedomājusies aiziet – bet tiešām bija vērts; es vēl šorīt vilcienā pievēru acis un pārskatīju labākās vietas :) Iesaku visiem, it īpaši romantiķiem :)

 4. P.S. Un Zilonis (kopā ar mājiņu un auskariem) dzīvē ir vēl skaistāks un filigrānāks, nekā izskatās bildēs!

 5. Es arī vakar noskatījos šo pašu kino, bet mājās. Kni kino gājiens atviegloja manu vakara filmas izvēli , bij jau pāris nedēļas nogulējusi gaidošo sarakstā, un vakar bijā Tā diena.
  Dikti ļoti labi patika!!! Fantastiski krāšņi un izglītojoši. Bija gan iepriekš paredzams un uzkrītošs atrisinājums, bet tas netraucēja sajūsmināties par procesu :)

 6. Antuanete – vēlreiz paldies par kompāniju, piparkūkām un vispār.
  Mo – vai ne? Mēs abas ar visu laiku priecājāmies par to, ko redzam.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.