Kas ir, ja sapnī redz Zatleru Valdi?

Gūglētāji parasti gan meklē vienkāršākus sapņu skaidrojumus: par to, kas gaidāms, ja redzētas bites, par to, ka sapnī raudāts vai smiets, bet man savukārt sapnī izgulēties pagājušajā naktī neļāva pats Valdis. Uzvalka krāsu gan neatceros, taču sniedza roku, bet Lilitiņa tikmēr kaulainu aci skatījās no malas. Redz, pat sapnī vīram vienam pašam neļauj nekur iet, vienmēr kā tāda ēna velkas līdzi. Varu gan sapņa Lilitu nomierināt, ka zemtupeļu vīrieši man simpātijas neraisa un vienīgais iemesls, kāpēc visticamākais viņam roku sniedzu, ir fakts, ka viņš ir prezidents.

Lieki piebilst, ka Gūgles tante klusē kā ūdeni mutē ieņēmusi un pat nevienu versiju nepiedāvā. Tad man rodas jautājums, vai man vienīgajai šis sapnī ciemos nācis, vai arī pārējie, kas ar viņu tikušies tajā matriksa pasaulē, par to klusē.

Ņemot vērā, ka Gūgle klusē, jautāšu jums.
Ko nozīmē, ja sapnī redz Zatleru Valdi?
Tas uz labu, vai tomēr, ka gaidāma šmuce?
Gaidāms zoodārza apmeklējums?
Vai arī Valdis grib, lai es viņam uztaisu ziloni.. nu netieku gudra.

Foto Kasjauns.lv

Published by

Kni

Love yourself more

12 thoughts on “Kas ir, ja sapnī redz Zatleru Valdi?”

    1. Neesmu radusi atteikt tik “lieliem” cilvēkiem, bet pirmā reize vienmēr pienāk. Es netaisītu (ķiķinu).

    1. Šitik šiki. Man domāt, ka nespīd, bet brīvdienu gan iedos. Paldies, tur tik izvērsti vēl par citiem. Noderēs.

  1. Man šķiet, ka svarīgākais šajā sapnī ir rokasspiediens jeb sveiciens un Lilitas greizsirdīgais skatiens.

  2. pavisam nopietni: sapnos viena no lietam, kurai japievers uzmaniba ir virziba – vai sniedzi roku, kamer fona dzirdi zobu greisanu un pec tam bija kustiba? uz prieksu, atpakal, saniem vai augsu? tas ir svarigi :)
    bet joka pec: es domaju, ka ir gaidams pamatigs ZOO un pavisam driz un vel es domaju, ka ta ir jauna Prezidenta kampana, lai visi atbalstitu tiesi vinu (ar vai bez trusa) :)))

  3. Domājams, ka tas ir prezidenta kancelejas PR gājiens.. sazinājušies ar magiem, kas ielaužas cilvēku sapņos, pārliecina iestāties par Valdi. a bez Lilitas nekur!

  4. Klau, izklausās, ka jūs patiešām mēdzat skaidrot savus sapņus… Tā ir? Man interesanti, jo es parasti ar to nenodarbojos, jo man tā īsti nemaz neintersē, esmu tikai domājusi par sajūtu, kas mani pārņēmusi pēc redzētā. Vairāk gan neko.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.