Kas Tev tur skan?

Smuks rīts un termometra stabiņš krietni virs ierastās normas. Smukam rītam jāpiešķir skaņa, lai tas būtu ne tikai smuks, bet arī skanīgs. Tā arī es skandinu dzimšanas dienas dāvanā saņemto Cold War Kinds ripulīti un priecājos.
Par skaņu ausīs tad arī būs runa. Kāda kolosālā dizaina blogā uzgāju kādu eksperimentu/projektu, kur Ņujorkas ielās kāds puisis aptaujā garamgājējus ar austiņām ausīs, proti, tos, kuri kaut ko klausās. Tajā laikā, kad vēl dzīvoju Rīgas daļā, ko parasti, raksturojot draugiem, saucu par “aiz Kaukāza”, katru rītu autobusā pavadīju 45 minūtes braucot līdz centram un ticiet vai nē (es ticu, ka ticēsiet), bet vairumam ļaužu autobusā ausis aizbāztas ar mazajiem puļķiem. Kāds līgani šūpojās līdzi, kāds piesita ritmu ar roku, savukārt kāds cits, visticamākais klausoties radio, valdīja smieklus. Tolaik manī valdīja kāda vēlme, pieiet klāt un pajautāt: “Klau, ko Tu klausies?” Tas būtu bijis tieši tāpat, kā to izdarījis puisis Ņujorkas ielās.

Un kas skan Tavās ausīs?

Published by

Kni

Love yourself more

6 thoughts on “Kas Tev tur skan?”

 1. ta ka stradaja pagaidam no majam un uz darbu nav jadodas, jo tas ir piecu solu attaluma no gulamistabas, tad sobrid klausos TV :) vai nu euronews vai Tavu iemiloto aljaz.. kanalu vai ar France24 – kurs starp citu ir pieejams ne tikai franciski un arabiski, bet ari angliski un kuru loti iesaku (vienigi vinu nostaka par DSK – ir tipiski franciska sobrid, bet gan jau ar laiku ari tas mainisies).
  bet tad gan lietoju pulkisus Riga – klausijos e-books par laika planosanu and how to get things done – izcila gramata, kuru iesaku, ka ari reizem prata vetru, calexico, ruiz, finn brothers, manic street preachers, maroon 5, un ari protams actual pop – robbie, micheal bubble, whinehouse :) ar sveicienu no sobrid klusas Tunis (mums tikai 8am) smsb

  1. O, lieliski ieteikumi! Tāpēc vien man parasti patīk Tavi komentāri. No tiem vienmēr var paņemt kaut ko sev.
   Un sveicieni no karstās Rīgas!

 2. paldies par sveicieniem! un lai ieteikums par grāmatu būtu precīzāks te būs norādes:
  http://en.wikipedia.org/wiki/Getting_Things_Done
  http://www.davidco.com/
  un Rīgā izskatās, ka drīz vajadzēs vasarās pāriet uz dienvidnieciskāku dzīvesstilu – mājās visiem būs kondicionieri, bez milzu cepurēm un saules brillēm uz ielas arī neviens nerādīsies un pa dienas vidu pilsētā tāpat kā šeit būs tukša – tie mani ieteikumi, par to, kā pārlaist karstumu :) jo dzirdu no cilvēkiem, ka ir tiešām grūti. īpaši jau vecākiem ļaužiem. man žēl.

 3. Atvēru mapīti, kura parāda visbiežāk atskaņotās dziesmās: (klausos braucot uz un no darba)
  1. Nepārtraukti, Nenorimti by El Mars & Māra Upmane-Holšteina (no http://www.fondsviegli.lv kur var par velti novilkt albumu ar Ziedoņa vārdiem bet to jau katrs zina LV laikam) :)
  2. Broken Wings by Alter bridge
  3. Na Zare by Prāta Vētra
  4. Watercolour by Pendulum
  5. Drop The World bu Lil’ Wayne
  6. Eyes On Fire bu Bule Foundation
  7. Gara Diena by Prāta Vētra
  8. Lakstīgalas by Māra Upmane-Holšteina (fonds viegli)
  9. Sunlight by Modestep
  10. Bullet And A Target by Citizen Cope
  11. Let It Rock by kevin Rudolf Feat Lil’ Wayne
  12.Krīts by Age Of Stones

  Mājās man gan citas privilēģijas :)
  Piemēram iepatikās –
  How We Roll by Don Omar ft. Busta Rhymes, Reek da Villian & J-doe (no Fast and Furious 5)
  Pēdējā laikā vēl uz Prāta Vētra pavilka, bet vakar es dzēru vīnu un klausījos (smiesies) manas jaunību dienu dziesmas! :D ->
  Максим Maksim – Ветром Стать
  Пропаганда – Мелом
  Андрей Губин – Танцы
  Валерий Меладзе и Виа Гра – Притяженья больше нет
  Рефлекс «Non Stop (Нон стоп)». :D utt
  Vīns iedeva pa galvu un es viena dejoju mūzikas pavadībā! :D

 4. Burvīga doma, man arī ir bijusi vēlēšanās uzzināt, ko citi klausās, it īpaši, ja cilvēks smaida, kustās līdzi ritmam, vai kā reiz piedzīvoju, pat nedaudz dejo :)
  Es pašlaik ateju no vairāku mēnešu ilga Arcade Fire perioda, kad neko citu negribējās klausīties, tikko atklāju sev Nouvelle Vague un vēl man izrādās patīk arī country, tādēļ nedaudz klausos arī Miranda Lambert un Dierks Bentley :)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.