Kazimiro Amburgo

Ļoti daudzos manos stāstos ir divi varianti – īsais un īstais, tad, lūk, varbūt tas, ko nemaz ar tik daudziem neesmu stāstījusi ir tas, ka zilonis patiesībā radās Hamburgā. Tieši tur mēs satikāmies. Tieši tur mēs viens otru atradām un tieši tur sākās mūsu abu stāsts, kas ir pārvērties arī jūsu stāstā.

Tajā laikā, kad radās mākslinieku ziloņi, es, tāda pareiza būtne būdama, saliku tos uz audekliem un viens pēc maniem ieskatiem bija lieks, jo, redz, ja jau uz visiem audekliem ir divi, tad kur palikt trešajam. Kāds jau cēla roku ar vēlmi Kazimiru adoptēt un es jau biju ar mieru to atdot, kad mana pareizība tika labota un uz viena audekla atradās vieta trim.

Galu galā māksliniekziloņu saņēmējam nebija iebildumu, ka varētu tapt vēl viens Kazimirs un tā iespējamajai saņēmējai iemirdzējās acis. Kas vēl šajā stāstā ir lieliski, saņēmēja mīt Hamburgā. Savelkot visus šos faktus kopā, manuprāt, tā ir lieliska atgriešanās. Zilonis nonāk mājās.

Bilde skaitās neizdevusies (paslīpa un miglaina), bet man tā patīk tieši tāda, jo, kā zināms, tieši simpātijas šķībos padara taisnus.
Kazimirs miglā. Kazimiro Amburgo*!

Lai silti un koša nedēļas nogale!

*Amburgo = Hamburga itāliešu valodā.

Published by

Kni

Love yourself more

6 thoughts on “Kazimiro Amburgo”

  1. Āāāāāāāāāā!
    KAS pa stāstu un šo es nemaz nezināju! Izcili. Esmu lepna.
    Viņam šeit ierodoties būs dzīres, man tikai tagad jāmeklē ko (pie)vilkt mugurā :)

  2. atkārtošos… šis ir mans favorīts :) . Un HH arī ir lieliska un vārds Kazimirs ar….

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.