Kni.detektīvs

Patiesībā – Inga detektīvs. Atceros, pamatskolā mūsu klases plauktā bija šī grāmata. Neatceros, kam tā piederēja un ko tā plauktā meklēja, bet tā tur bija.

Citādi.. nenobrīnīties.
Man tomēr vajadzēja kļūt par spiedzi, vai vismaz izmeklētāju, bet varbūt tad man tik ļoti nepadotos atrast to, ko meklēju vai arī atrast to, ko konkrētajā brīdī gribu atrast. Vai nav tā, ka darot lietas un paklausot kaut kādai sestajai sajūtai, mums tās sanāk labāk? Vai mēs šo sajūtu sagraujam, kad sākam to darīt kā obligātu, kā pienākumu, kā to, kas mums būtu jādara teju vai katru dienu?
Nepazaudēt vieglumu.

Tiem, kas miegu nopelnījuši – ar labunakti. Tiem, kas ne (tā esmu es), atpakaļ pie darba.

Published by

Kni

Love yourself more

2 thoughts on “Kni.detektīvs”

  1. Katrs vieglums pakāpjas uz neatlaidības, smaga darba vai sevis laušanu. Tas ir galā, bet ne sākumā. Vienmēr.
    Viens vecis no LMA man virtuvē demonstrēja ideāla apļa zīmēšanu ar brīvu roku. Nu, labi – gandrīz ideāla. Paņēma un uzzimēja. Viņš teica – nu, tie pirmie desmit gadi tie grūtāki. Tev jāprot saskatīt. A pēc tam štrunts – tu pieeja pie lapas un vienkārši uzvelc…

    1. Redz, jo es vairāk varu, jo es vairāk sev piekasos. Jo man gribas, lai es varu vairāk un labāk. Man vairs nepietiek ar to, ka ir labi, kā sanāk. Vajag lai sanāk tā, kā es gribu!
      Nekas, ir tikai pusnakts un rīt vēl viena diena un otrdiena, kurā paaugstinās pilotāžu, lai pēc tam varētu vairāk sev piesieties :D

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.