Ko Tu domā?

Here’s a deal, bunnies!*

Klausījos jaunāko prātinieku singlu vairākas reizes pēc kārtas. Skaļi un austiņās, bet, tā kā tur Renārs visu laiku enerģiski jautā „Ko Tu domā?”, tad šefs vienā brīdī man tā kā pamāja un ar skatienu pauda visu, ko viņš patiešām par to visu domā. Sekoja pāris jautājumu par iesprūdušu plati un tā, līdz (man jau trīs reizes nav jāsaka) mājienu sapratu un ieslēdzu radio.

Lai kaut kādā veidā saudzētu viņa ausis un iepriecinātu manējās, man ir šāds piedāvājums.
Es Tev ziloni ar tam līdzi nākošajiem (tieši tā, viņi nāk līdzi) auskariem, bet Tu man jauno Prāta Vētras albumu. Sarunāts?

*Ir piedāvājums, zaķīši!

Published by

Kni

Love yourself more

11 thoughts on “Ko Tu domā?”

 1. Tā satraucos, ka par strauju ielēju tēju… Bet, jā, es šo te kundziņu vēlos ņemt pie sevis!

 2. Nu, dūdiņas, man domāt, ka te nav stāsts par pieteikšanos virtuvē, bet par to, kura patiešām pirmā nogādās PV albumu Knipsijam :)

  1. Dūdiņ, es ar Signi jau visu sarunāju, lūk.
   Bet man ir vēl viens brīvais zilonis, tiesa gan, man nevajag divus albumus :D

 3. Ha, cik vienkāršs darījums! Bet grūtības sagādā būt pirmajam startā! Pie tevis vienmēr otrādi – citur svarīgi finišēt pirmajam, pie tevis startēt!

 4. Es par PV jauno albūmu – ritīga inde vispozitīvākajā nozīmē! Šis ir mans jaunais viņu visu laiku labākais albūms! Tev super darījums ;)

  1. Darījums lielisks, bet par albumu es neteiktu, ka visu laiku labākais. Ir dažas dziesmas, kuras mani paķer un tā, bet ir dažas, kurām spiedu “skip”. Citādi pavisam īsi – vecā labā PV. Neko kardināli jaunu nejūtu. Patīk.

 5. Un tas ko es nepateicu, bet noteikti jāpasaka.
  Signei paldies ne tikai par disku, bet arī par iesaiņojumu. Tik jauki no Tavas puses. Jutos kā svētkos.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.