Labrīt!

Cilvēki ir neparasti skaisti no rīta. Tikko svaigi no dušas, vēl nesaņurcītām drēbēm, it kā pieglaustiem matiem, kurus vējš pa visām varēm centīsies izjaukt. Tā vien gribas pielikt zīmīti – svaigi krāsots.
Ja rītos, kad cilvēkam ir brīvs, pirmā doma, kas ienāk prātā, ir – nu tad beidzot izgulēšos, tad man viss kā parasti, proti, otrādi. Modīšos tajā pašā ierastajā laikā, bet šoreiz, nevis lai ar saukli “es kavēju, es kavēju” skrietu uz autobusu, bet gan ietu brokastīs. Brokastīs parkā!

Viņa izcepa kūkas, bet es sagādāju kafiju, turklāt, lai viss būtu pavisam citādāk un es zināju, ka neko tādu no manis negaidīs, mēs iesvētījām manu jauno porcelānu. Kafija un kūkas rīta agrumā, kamēr garām aizslīd svaigi krāsotie, lai iegūtu citu šarmu. To viegli saņurcīto, viegli izpūrušo un viegli nogurušo.

Labrīt!

Bet tagad gan – pie darbiem!

Published by

Kni

Love yourself more

10 thoughts on “Labrīt!”

 1. Eh, šitā kārdināt tos, kuriem līdz savam atvaļinājumam vēl kādu nieku jāpaciešas! :)

 2. Labrīt!
  Tev šorīt (brīvdienā)bijušas agras brokastis.. Skatos, ka arī gardas.. Priekā! :-)

 3. Labrīt! Es pat īsti nezinu… Varbūt, ka tu neesi burve, varbūt, ka tu tikai mācies, bet tu uzbūri skaistas brokastis un māci arī mani… Priekā!

 4. Jūs jau zināt, ka šajā atvaļinājumā es ne vella neatpūtīšos, bet gan pabeigšu citus darbus, lai rudenī beidzot varētu par šo nedomāt un atpūsties pa īstam!

  Visādi citādi – Gichiņ, paldies! Mīļš, mīļš paldies! Katru reizi nodomāju, cik labi, ka mēs toreiz tā plēsāmies :D Cik labi! Nebūtu plēsušas, nebūtu šādi te sadraudzējušās. Paldies! Bija ārkārtīgi gardi.

  1. Tu esi Rīgā? Ja jā, tad viss atkarīgs no tā, cik ilgi, jo šobrīd man ir tā saucamais atvaļinājums, kas nav nekāds atvaļinājums, jo es protams strādāju citus darbus, lai kaut kad septembrī beidzot tomēr atpūstos. (mānu sevi, protams)

   1. Riga sirdi un pratos always :) bet esmu tiesam te un busu kadu laiku, tad jau gaidi zvanu dzivaja un ja ne brokastis, tad kadu ekselentu kafijas pauzi starp Taviem “atvalinajuma” darbiem noteikti, n’est-ce pas?

    1. Uzzvanīšu rīt, jo esmu izlēmusi, ka rītdien būs tā diena, kad neko nedarīšu, jo plastiku tagad vairs negribu redzēt ilgi, ilgi… līdz sestdienai.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.