Lai kurš to izdarīja…

..tas ir jautri.
Google nebeidz pārsteigt.
Iesāksim ar to, ka parādus vajag atdot vecajā gadā. Lai ko arī meklētājs ar to ir gribējis teikt, viņam ir pilnīga taisnība. Ja nu es kādam esmu ko parādā un par to esmu aizmirsusi, droši var pieteikties, taču melot nevajag. Tik slikta atmiņa jau nu man arī nav.

Kni jauno gadu svinēs… cerams, ka jaunajā rezidencē. Īpašu plānu nav un tā kā nav īpašu plānu, tad iespējams varētu realizēt iepriekšējā gada plānu, vai arī paieties līdz Laiķikam un sadomāt kopīgu plānu. Bet paldies, ka kāds interesējas. Meklētāj? Vēlējies ko piedāvāt?

Rasa rīta zālē.. manuprāt, te ir kaut kas sajaukts, taču, ja bija doma par rīta rasu zālē, tad mazlietiņ pacietības un pēc pāris mēnešiem būs. Labi, ne pāris, bet būs. Apsolu!

Šis gan ir absolūti jautrākais.
Knī precējusies.. nav. Un cik man zināms, vēl netaisās un virtuvē par to oficiālus paziņojumus visticamākais neliks.

Lai arī kurš bijis tik asprātīgs, google meklējot otro un ceturto vārdu savirknējumu, tie abi vakaru padarīja gaišāku. Nu tad rītdien godam nostrādājam pēdējo pirms svētku dienu un tad gan – ļaujamies gan pīrāga, kuram abi gali apdeguši, ēšanai, gan karstvīna baudīšanai, kā arī ziemas priekiem!

Published by

Kni

Love yourself more

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.