Līdz nāve mūs šķirs

Tieši tik ironiski varētu iesākt stāstu par filmu “Married Life”.
20. gadsimta četrdesmitie gadi, Sanfrancisko. Harijs ir neuzticīgs vīrs, kurš vēlas pamest sievu galvu reibinošas un apburošas blondīnes dēļ. Tomēr klasiska šķiršanās varētu būt problēma un ļoti sāpinātu Harija sievu, tāpēc, lai aiztaupītu sievai pārdzīvojumus un pazemojumu, Harijs izlemj viņu noslepkavot. Saprotams, ka sievai par šo faktu – ne plānoto slepkavību, ne mīļāko, nav ne jausmas, turklāt, lai cik tas ironiski nebūtu, viņai pašai ir mīļākais.
Kā zināms, mīlestība nav nekāda joka lieta un šo visai asprātīgo un trāpīgo drāmu smejot solīju draudzenei uzdāvināt uz kāzām, lai jau gatavojas un nesakiet, ka tas riebīgi. Ir draugi, kas neredz ne tuneli, ne gaismu, bet gan vilcienu.

Skatoties filmu, manu seju nepameta smīns, jo cik gan tomēr ironiski, kad liekas, ka Tu spēlējies ar kādu, galu galā izrādās, ka tas kāds spēlējas ar Tevi.

Labu miegu un patīkamu skatīšanos!

Published by

Kni

Love yourself more

7 thoughts on “Līdz nāve mūs šķirs”

  1. Jau ljoti sen snaikstiijos gar shito filmu – pirkt, nepirkt? Tavs ieraksts nostraadaaja – svaigs discinjsh nu gulj mugurenee un gaida vakaru ;)

    1. Es patiešām ceru, ka vilšanās nebūs, citādi iegādāji DVD un vēl nepatiks… Man filma likās savdabīga un smīnoša.

    1. Klau, es Tev epastā nosūtīšu adresi, kur šo filmu visai legāli var noskatīties. Pat nebūs pa līčiem jākuģo, ne dvd jāpērk.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.