Kni virtuve

love yourself more

Mandalu zilonis #2 v.2.0

Tuvojoties finālam, nekas cits neatliek, kā sakārtot rēķinus, pareizāk sakot, nolikt vietā to, kas iztērēts, šajā gadījumā – palaists tautās. Sarkanais mandalu zilonis tapa februārī un sakarā ar to, ka tobrīd ideju dārzs ne tikai neplauka, bet bija pavisam izkaltis, bet pasūtījuma darbs bija jāpilda, nekas cits neatlika, kā likt lietā šo. Burvīgi atbilda situācijai un tā nākamajai valkātājai. Patiešām ceru, ka viņu abu kopdzīve ir skaista.

Četras stundas pavadījusi teātrī, mājās atgriezos vēlu, lai neteiktu, ka ļoti. Saņemot visus spēkus un izberzējot no acīm miegu, kuru biju atļāvusies pāris reizes papraktizēt kā viena, tā otra cēliena laikā, ķēros pie darba.. un kā parasti, pret rītu arī pabeidzu. Vēl viens iztrūkstošais posms ir atjaunots.

Gluži kā taisot kopiju pirmajam mandalu zilonim, arī šajā atļāvos ieviest korekcijas. Pirmo variantu var skatīt šeit. Pieskaņojot to pārējiem, atļāvos pārveidot galvas rotājumu, kā arī izmaiņas skāra vidus daļu.

Lieku pie pārējiem un domāju par pēdējo.. un ik pa laikam paskatos uz to bariņu domājot, kuru no viņiem prasās pārtaisīt. Nepielūdzamā paškritika ir novesta tieši tik tālu.

Lai jums silti!

Atvilktne: Sloņ un darbi
 • Zane saka:

  Cik pie tevis jauki snieg! :)

  03/12/2013 at 23:09
 • Laura saka:

  Vai var pieteikties uz mandalu ziloni? Vai tev traki aizņemts laiks?

  04/12/2013 at 19:27
  • Kni saka:

   Var pieteikties. 2014. gadā droši :) Man laika ziloņiem decembrī nav gandrīz nemaz. Diemžēl. Katru nedēļas nogali nozagts pa vienai dienai (+ tās pārceltās brīvdienas, kas izjauc visu ritmu) un man kaut kad periodiski ir jāguļ. Nākamgad droši.

   04/12/2013 at 20:16
 • Laura saka:

  :) tad atceļas :) biju domājusi kā dāvanu :) Mācība – domāt laicīgi par dāvanām :))

  05/12/2013 at 15:36
  • Kni saka:

   Stāsts par nav par to. Es netaisu mandalu ziloņus citiem, kamēr projekts nav beidzies. Tu nedabūtu mandalu ziloni, pat ja tagad būtu oktobris ;)

   05/12/2013 at 18:32

Leave a Reply