Mandalu zilonis #3

Tas saucas – neatliec uz rītdienu to, ko nevari izdarīt šodien, jo rītdien, visticamākais, arī nevarēsi. Es biju nokavējusi visus termiņus un martu palaidu garām. Zin, ja vajag atrast iemeslu kaut ko darīt ne tā, vai neizdarīt, to vienmēr var atrast. Var applaucēt pirkstu, var ieslīgt klusuma periodā (šis gan bija ļoti vajadzīgs un rādās, būs bijis par īsu), vai arī vienkārši nedarīt neko un attaisnoties ar nespēju koncentrēties. Kā jau teicu, iemeslu kaut ko nedarīt, var atrast vienmēr. Kaut divus.

Nezinu, vai tas ir labi, bet kauna izjūta un sirdsapziņa (ja kādam pietrūkst, es varu padalīties) manī ir pat ļoti dzīva, tāpēc saņēmos un te būs rezultāts.

Mandalu zilonis Nr.3. sērijā 12 darbi 12 mēnešos.

 

Lai silti!

P.S. Saudzējiet sevi.

Published by

Kni

Love yourself more

7 thoughts on “Mandalu zilonis #3”

 1. Košums! Tik ļoti iederas šobrīd, kad ziemas neprāts nemaz i nedomā beigties. Liek sajust pavasara elpu sev pakausī un ļauj noticēt, ka kaut kad viņš beidzot atnāks. :)

 2. tas ir neaizskarams Tavs zilonis? :)
  (kā vienmēr maniem jautājumiem ir aizmugure;))
  ps. esmu izveseļojusies un atkal sabiedriska

 3. Briedēns, Elīna un Gicha – saēdušās pavasari. Tas labi. Paldies!
  Tin, kā Tu domāji? Patausīt var un varēs. Nevienam nepiedāvāju, jo šie ir dārgāki par visiem un es ar tiem nevienam neuzbāžos, ja neviens ļoti neprasās.
  P.S. Esmu daļēji vesela, bet nesabiedriska, taču kaut ko izdomāsim.

  1. Jāāāāā, kā smejies, es taču vēl pirms mēneša par šo iesmēju, ka tagad atliek tikai ietrāpīt Polymer Clay Daily un var mest pie malas :D Nē, tikai jāsāk.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.